Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с Flashget и торенти!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #1

    Проблем с Flashget и торенти!

    Имам инсталиран Flashget 1.8.1.1002 (с настройки по подразбиране) и страшно много ме дразни, че след като се изтегли избран от мен .torrent файл, се отваря допълнителен прозорец, който ме пита къде искам да запазя файловете от торента. Когато му дам отказ (CANCEL), торент файла изчезва от директорията, в която е бил запазен. Всички торенти се асоциираха с Flashget докато не му махнах отметката Default Download Manager.

    За торенти използвам uTorrent, който пък почти всеки път, когато го стартирам ме пита дали искам да го направя по подразбиране, при положение, че вече съм поТВЪРДила...

    Не че е кой знае какъв проблем да тегля .torrent файловете с вградения във Firefox Download Manager, но все си мисля, че може да се реши този дразнещ проблем.

    Предварително благодаря на всички!

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Re: Проблем с Flashget и торенти!

    В uTorrent-a размаркирай отметката в Options-> General -> Check association on startup.
    А за тегленето на торент файлчетата не ти е нужен никакъв даунлоуд мениджър - те са тостатъчно малки.

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    Re: Проблем с Flashget и торенти!

    Или във Flashget -> Tools - Options - Other - Associate FlashGet with .torrent files (последното квадратче )

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    546
    #4

    Re: Проблем с Flashget и торенти!

    Цитат Първоначално публикувано от get
    Или във Flashget -> Tools - Options - Other - Associate FlashGet with .torrent files (последното квадратче )
    get, много благодаря! Точно това търсих... Явно съм го пропуснала, когато разглеждах настройките...

    Pat, благодаря и на теб - uTorrent-a вече не ми задава въпроси.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Интересeн проблем с торенти!
    От monto във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 29-11-05, 14:56
  2. Голям проблем с FlashGet?
    От fiorino във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 04-10-05, 13:02
  3. FlashGet Проблем
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-04-05, 14:53
  4. Проблем с Panda Antivirus + FlashGet
    От batco във форум Общ - софтуер
    Отговори: 10
    Последно: 04-04-05, 00:27
  5. проблем с FlashGet
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 30-09-03, 19:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе