Резултати от 1 до 3 от общо 3

wireless-а заспива или ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #1

    wireless-а заспива или ?

    Здравейте има следните ядове.
    Безжично рутерче Linksys WRT54G, към него е свързан безжично един лаптоп Toshiba, но от време на време след като не се е работило около час или повече се налага или рестарт на рутера или на лаптопа за да проработи, в същото време ако се закачи друг лаптоп си работи нормално което ме навежда на мисълта че самия лаптоп нещо си спира лана. Понеже имам твърде малко опит с такова нещо ми е чудно има ли някъде настройка за това и къде е ?

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Re: wireless-а заспива или ?

    Ако laptop-а е с Windows OS, провери настройките на захранването (Power options); провери и настройките на мрежовата карта в Device Manager - може да има настройка за пестене на енергията.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re: wireless-а заспива или ?

    Цитат Първоначално публикувано от glarus
    Здравейте има следните ядове.
    Безжично рутерче Linksys WRT54G, към него е свързан безжично един лаптоп Toshiba, но от време на време след като не се е работило около час или повече се налага или рестарт на рутера или на лаптопа за да проработи, в същото време ако се закачи друг лаптоп си работи нормално което ме навежда на мисълта че самия лаптоп нещо си спира лана. Понеже имам твърде малко опит с такова нещо ми е чудно има ли някъде настройка за това и къде е ?
    Влез си в пауър опшънс в контрол панел => настрой си лаптопа да не пести енергия когато не работи на батерия

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 11:33
  2. Проблем със SAMSUNG T28C570EW - през HDMI не заспива
    От bily във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 15-03-14, 09:34
  3. Продавам Belkin Wireless G Router plus wireless usb adapter
    От gamani във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-08-10, 14:53
  4. Wireless Lan
    От -c0mm- във форум Мрежи
    Отговори: 15
    Последно: 28-02-04, 18:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе