Резултати от 1 до 6 от общо 6

Програма за теглене на стрийм...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #1

    Програма за теглене на стрийм...

    Става дума за Нетера.Стрийма при мен върви много зле и до сега си теглех предаванията за да не ми насича.Нямам намерение да използвам записите за комерсиални цели. За съжаление хората от нетера спряха кранчето.Пробвах почти всички програми за които е писано във форума но не се получава.Всякакви идеи се приемат.
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #2

    Re: Програма за теглене на стрийм...

    Току що се регистрирах и пробвах с флашгет, 1.8.1.1002 версия. Сваля за момента... След малко ще пиша дали е свалило всичките 100МБ на рекордите на Гинес.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #3

    Re: Програма за теглене на стрийм...

    Да, изтегли се без проблем и се гледа.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #4

    Re: Програма за теглене на стрийм...

    Цитат Първоначално публикувано от NO CARRIER
    Току що се регистрирах и пробвах с флашгет, 1.8.1.1002 версия. Сваля за момента... След малко ще пиша дали е свалило всичките 100МБ на рекордите на Гинес.
    би ли пояснил как го правиш с flashget, аз съм същ същата версия

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #5

    Re: Програма за теглене на стрийм...

    Отваря се попъпчето (ползвам firefox), натискаш control + u (view source) и вътре гледаш за URL, нещо като mms://87.120.130.6/btv/Svetovni-recordi-Gines/Svetovni-recordi-Gines_01-04-2007_16-30_q2.wmv?(още една камара цифри и букви) Копираш всичко между кавичките и го подаваш на флашгета. При мен така стана.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #6

    Re: Програма за теглене на стрийм...

    Благодаря, наистина работи:-)))).Преди почти година ставаше и със стария флашгет. Който използва експлорър просто да чукне с десен бутон върху образа, после от подменюто пропъртайз, да копира урла и да го постави във Флашгет.Версия 1.82.1002 също работи.

    П.с. Да добавя, няма сегментно теглене и е бавничко. Освен това не поддържа прекъсване(ако спрете изтеглянето трябва да повторите процедурата, тъй като при всяка заявка за гледане урла е различен).Лично мен тези неща не ме смущават.Предпочитам да изчакам час или два от колкото да го гледам с прекъсвания всеки 10 секунди или звука да избързва пред картината.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Теглене
    От дезиро във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 25-07-10, 16:11
  2. Забрана за теглене?
    От niksi във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 25-03-08, 09:53
  3. Теглене на ISO стандарти
    От Julian във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 09-02-07, 23:22
  4. RQ: Специален стрийм софтуер
    От Tonto във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 04-12-06, 16:53
  5. Софтуер за прихващане на стрийм и флаш?
    От Popkaro във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 07-09-06, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе