Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с delete на файлове(папка)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    Проблем с delete на файлове(папка)

    Странен проблем се получи снощи.Един avi файл след няколко rename започна да не се разпознава ор BSPlayera за което беше делнат.Файлат беше 1.35 Gb.Свалих го наново и ...ужас размера 7.79 Gb.-това е просто ....Реших да го делна едно,че е голям но не се и чете.Да ама не
    Моля за вашата помощ!
    10xx предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    98
    #2

    Re: Проблем с delete на файлове(папка)

    Iztegli si Unlocker - s nego moge6 da trie6 failowe kojto explorera ne iska! Uspeh!!

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #3

    Re: Проблем с delete на файлове(папка)

    Така като гледам имената на файловете, според мен имаш проблем в едната "FAT"-таблица (най-вероятно несъответствие между двете). Пусни си един "scandisk", би трябвало да оправи проблема.

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    Re: Проблем с delete на файлове(папка)

    на мен ми прилича на счупен хдд.

    действай както е казал IvO™ .

    може и да сложиш отметката "automatically fix file system errors" - няма да сканира, но ще направи "shedule" за следващият рестарт.


    също ще е добре с някоя диагностична програма(например Everest) да си прегледаш температурата на хдд-то - обикновено над 46С почват да пишат глупости хардовете.

    а лятото дойде вече.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #5

    Re: Проблем с delete на файлове(папка)

    Изпълних следното: http://support.microsoft.com/?kbid=884070
    но ефекта , че след рестарта започва chkdsk и ми показва кои файлове са кофти но не продължава процеса.Когато започна дефрагментация на C....отново предлага chkdsk /f а при дефрагментация на D няма проблем IE не се зарежда та сега карам с лисицата.Други файлове се отварят-защото пише....."Проверете дали други файлове на същия твърд диск могат да се отварят. Ако и други не могат, твърдият диск може да е повреден. Ако проблемът е в твърдия диск, се свържете с вашия администратор или компанията, продала хардуера, за съдействие".Помогнете ако е възможно.
    Интересно е и че когато посоча файл от първия пост ми показва примерно че е 3.75 Gb.,а в "Properties"- 0 bytes .Не ми идва на ум какво да направя.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #6

    Re: Проблем с delete на файлове(папка)

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Така като гледам имената на файловете, според мен имаш проблем в едната "FAT"-таблица (най-вероятно несъответствие между двете). Пусни си един "scandisk", би трябвало да оправи проблема.
    прилича ми на това
    ако имаш възможнос премести всички останали данни и форматирай дяла

    май това е оптималното решение /и най-бързото/

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с изтриване на папка
    От RISTAKI във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 30-12-08, 23:20
  2. Отговори: 8
    Последно: 18-03-05, 18:29
  3. Проблем с папка в XP
    От mmxmmx във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 22-12-04, 22:25
  4. Отговори: 5
    Последно: 10-12-04, 10:16
  5. Проблем с изтриване на папка.
    От Sagitarius във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 04-10-04, 15:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе