Резултати от 1 до 3 от общо 3

въпрос относно Скайп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    14
    #1

    въпрос относно Скайп

    имам следният въпрос относно Skype и по точно режима Skype Me™.значи когато си сложа Skype в режим Skype Me™ търсачката и другите потребители ме виждат около 10 мин. че съм в тоя режим и след това изчезвам от търсачката, а аз искам да съм постоянно на режим Skype Me™ и да ме открива търсачката като скайпващ.Премахнало съм времената за промяна на личния статус като съм им задало времетраене 0 но ефекта да ме открива търсачката във скайпващ режим пак е никакъв.показва ме около десетина минути търсачката и след тва изчезвам.а съм забелязало няколко потребители които денонощно ги показва търсачката че са скайпващи.писах им неколко пъти и им звъних санким говоря с тех и ми обеснят как така ги показва търсачката постояно че са скайпващи, но не отговарят.Някой знае ли как мога да го направя така Skype, че винаги да ме намира търсачката в Skype Me™ режим.благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Re: въпрос относно Скайп


  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: въпрос относно Скайп

    А направилО ли си да не ти сменя статуса на "ОтсъстващО" и на "НедостъпнО" след определено време?
    Виж в "Настройки" за това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-06, 23:32
  2. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 18:39
  3. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  4. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе