Резултати от 1 до 5 от общо 5

USB 3.0-help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    47
    #1

    USB 3.0-help

    Моля за малко инфо отностно USB 3.0 Трябва да пиша реферат на тая тема, пък информацията ми е малко. Намерих много линкове, но просто пише едно и също. Благодаря предварително! Надявам се да помогнете!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: USB 3.0-help

    Ти да не идваш от бъдещето ? (това в кръга на шегата). Стандарта USB 3.0 е още на ниво прототипи и няма все още реални устройства. Това което се знае е, че в бъдещите си чипсети (някъде в средата на следващата година) Интел ще се опита да го наложи , като скоростта спрямо 2.0 ще е до 10 пъти увеличена.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #3

    Re: USB 3.0-help

    То едно, че още няма устройства освен прототипи, друго е че не е одобрено още като стандарт. Най-много информация може да се намери тук и тук , въпреки че не се знае кое ще остане в спецификацията на този стандарт при приемането му през 2008 година.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    47
    #4

    Re: USB 3.0-help

    Добре айде да разширим малко темата. Ако може малко инфо и за wireless usb 2.0 И това ще ми помогне. Ако има инфо на бг много ще съм ви благодарен. Сега верно, вярно че и нахален ставам, но какво да се прави нали за това са Форумите. Благодаря ви предварително

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re: USB 3.0-help

    За теб www.google.com няма ли?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе