Резултати от 1 до 4 от общо 4

NOD32 Update server?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #1

    NOD32 Update server?

    Здравейте!
    Днес ми направи впечатление, че нод-а ми не е ъпдейтван от Май месец. Като му дам да ъпдейтне ми казва, че съм с най-новите ъпдейти. Ако някой знае сървър който не иска парола моля пишете тук или на ЛС.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: NOD32 Update server?

    а ти видя ли темата, в която "прекрасният" нод е пуснал да мине толкова гадна гадина, че се налага ремонт/преинсталация на win-a?

    не че нещо, ама доста често се споменава "нод32" в темите за пострадали от вируси

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    87
    #3

    Re: NOD32 Update server?

    това е така... но в момента не искам да сменям антивируса ами просто ми трябва сървър от който да мога да ъпдейтвам....

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #4

    Re: NOD32 Update server?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    а ти видя ли темата, в която "прекрасният" нод е пуснал да мине толкова гадна гадина, че се налага ремонт/преинсталация на win-a?

    не че нещо, ама доста често се споменава "нод32" в темите за пострадали от вируси
    да, и аз чувам напоследък, че Нодчето е почнало да се излага, но явно зависи и от самите настройки на нода, аккто и от конкретната версия на Нод, защото различните версии на Нод се ъпдейтват по различен начин, в смисъл, че ъпдейтите са различни. При мен поне за сега е засичал всички вируси, които съм хващал и ми е помагал да нямам проблеми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NOD32 Update
    От Lupus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-04-10, 18:17
  2. NOD32 Update
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 06-05-05, 10:01
  3. Update на NOD32 Antivirus
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-03-04, 20:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе