Резултати от 1 до 4 от общо 4

DansGardian

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    1
    #1

    DansGardian

    Здравейте, може ли малко помощ за отстраняване на DansGardian някаква програма озовала се на моя комп (а може и да не е на моя комп :P). Въпросната програма непрекъснато ми пуска съобщения за забрана на различни сайтове - сайтове на фирми и дори на държавни институции. Как мога да се отървя от ДансГардиан и за да си отварям свободно всички сайтове?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: DansGardian

    Това е програма, която върши точно това, което наблюдаваш - ограничава достъпа до някои по-розови сайтове. И така, две съображения изплуват в мислите ми:
    1) Щом някой я е сложил, значи е имало причина.
    2) Ако я махнеш, този някой ще се усети и после какво ще правиш

    Самоцензурирах се... явно програмата е инсталирана на сървър, от който ти си получаваш интернета. Можеш да пробваш с уеб-прокси... например това -> http://www.anonproxy.ca/

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #3

    Re: DansGardian

    Cko, а пък на мен ми се струва, че щом някой шеф/администратор е решил да постави такава програма на служителите си, значи има защо.
    И на мен ми се е случвало да поискат да огранича служители на фирма да не прекарват работното си време в сайтове за запознанства.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: DansGardian

    И аз си мисля, че става въпрос за някое училище.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе