Резултати от 1 до 6 от общо 6

Нещо свързано с Windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #1

    Нещо свързано с Windows

    значи искам някой да ми обясни как мога да си преинсталирам Локален диск "Ц" ще сам много благодарен но малко по-подробно защото съм

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #2

    Re: Нещо свързано с Windows

    искам да си преинсталирам линдолса щото ЦС-а ми се багна резолюцията ми беше огромна аз я намалих от видеото в играта и ся ми пише "Инпут Сигнал" "Аут Оф Рандж" и ми казаха да си възстановя "регистрито" което можело да стане с " Възстановяване на Системата" или рестарт на линдолса аз мисля да си възстановя системата ама ако стане някой гаф после какво ще правя

  4. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #3

    Re: Нещо свързано с Windows

    Аз май схванах за що иде реч, въпреки че НЕ играя CS, даже май напротив Тая игрица, в резолюцията, в която е преминала, се мъчи да надуе монитора на някаква твърде висока честота и той пищи, че му идва нагорно. Ако съм прав (и изобщо бачка в такава раздел.способност) ще ти помогне програмка като refreshlock ( http://www.pagehosting.co.uk/rl/ ) - с нея ще си заковеш честотата на опресняване в искания режим на нещо разумно, като почнеш от 60Hz и нагоре - докъм 85Hz примерно. Няма нужда да "преинсталваш виндолса", нито да сменяш компютъра, нито жилището.

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    Re: Нещо свързано с Windows

    @fanta и аз не виждам, ама съм чувал така, затова тъй си рекох пък и човекът е патриот, враг на латиницата, дет се вика - диск "Ц", "Инпут Сигнал", "Аут Оф Рандж" - и така

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #5

    Re: Нещо свързано с Windows

    ей тук чети
    http://store3.data.bg/pchelp/

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #6

    Re: Нещо свързано с Windows

    Цитат Първоначално публикувано от ZanGaDor
    искам да си преинсталирам линдолса щото ЦС-а ми се багна резолюцията ми беше огромна аз я намалих от видеото в играта и ся ми пише "Инпут Сигнал" "Аут Оф Рандж" и ми казаха да си възстановя "регистрито" което можело да стане с " Възстановяване на Системата" или рестарт на линдолса аз мисля да си възстановя системата ама ако стане някой гаф после какво ще правя
    Рестартирай Рс-то като натискаш F8.
    Като ти излезе менюто избери
    VGA mode.
    Windows ако е читав, ще тръгне с видео в този режим и после си го настройваш стандартно.
    Това е. Успех!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MAC OS CWK file към нещо за windows
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 14-02-09, 21:21
  2. Отговори: 17
    Последно: 04-10-07, 07:30
  3. Отговори: 30
    Последно: 11-02-07, 16:46
  4. Отговори: 2
    Последно: 16-07-04, 12:28
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-10-03, 16:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе