Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем със SpyEmergency

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #1

    Проблем със SpyEmergency

    Може би ще бъде по-правилно да кажа "Проблем от SpyEmergency" защото програмата така омаза 1.6 ГБ текстови файлове, че не знам как да го обясня. По обясненията на собственика на компа програмата е намерила някакъв вирус и след това преименува всички Word документи на *.doc.ifc. Програмата няма ресторе или бекъп и не може да се върне предишното положение. Версията на програмата е SpyEmergency 2005 а ОС е WinXP pro.

    Някой има ли идея как може да се върнат файловете ?
    Благодаря Ви предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re: Проблем със SpyEmergency

    Хм за SpyEmergency за първи път чувам, но принципно предпочитам да ползвам само доказани програми за spyware защита и чистене на регистри... Иначе решението според мен е да се качат файловете и всички важни работи и .DOC файлове на диск(DVD).
    Удря се 1 як формат на системата, после с антивирус с последни дефиниции се проерява диска с файловете. Ако всичко е наред се връщат на системата и почава преименуването им...

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #3

    Re: Проблем със SpyEmergency

    Явно не съл се изразил правилно но от файловете нищо не става в този вид. Не ми е проблем че са с някакво си разширение а в това, че все едно са криптирани. След като се спаси информацията ( ако стане въобще ) аз знам какво да правя

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re: Проблем със SpyEmergency

    Май сте попаднали на новия хит при вирусите... Това е една гадина която ти "криптира" всички документи в системата...
    Сега остава автора и да се свърже с вас за да Ви поиска "откуп" за спасяването на документите Ви... ако са важни, а ако можете да ги прежалите продължавайте напред...


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе