Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем при инсталация на Star office

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    255
    #1

    Проблем при инсталация на Star office

    Та по някаква причина около ниските температури се омазва вин ХР и се пуска рипеар на вина.Мина цялата процедура по рипеарването и всички програми са ОК с изключение на стар офиса.Опитах с рипеар на стар офиса ,но нищо не се получи.Деинсталирах от контрол панел, нов диск с: си остава папката на офиса и също така в Program filles.
    Опитвам се да преинсталирам от офис който е инст. вид зипван ,но ми казва ,че нямало място на диска ,което естествено не е вярно.За първи път виждам (за съжаление) тази програма.
    Ако некой има идея и желание да помогне -предварително 10X!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #2

    Re: Проблем при инсталация на Star office

    Малко off-topic, ама според мен windows едва ли се влияе от ниските температури ... за разлика от HDD ...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    255
    #3

    Re: Проблем при инсталация на Star office

    Ами това се е получило поради ниските температури -проблем с harda ,a там е инсталиран Win XP!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: Проблем при инсталация на Star office

    той почне ли да се скапва от ниски температури харда - пиши го бегал.
    А иначе по темата - Не си писал за коя версия на Star Office става дума, но да предположим, че последната.
    Доколкото съм го употребявал този продукт, той изискваше и инсталирана читава Java Virtual Mashine.
    Та направи си една разходка до сайта на SUN http://www.java.com/en/download/

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    255
    #5

    Re: Проблем при инсталация на Star office

    Да ,наистина съм пропуснал да напиша коя е версията на стар офиса. Star office 5.1 e версията.Аз свалих вер. 5.2 като си мислех ,че не би требвало да имам проблеми,но уви.Преформатирах и преинсталирах вин ХР и офиса се инсталира безпроблемно ,като първо ззапзих документите които бяха писани на вер .5.1,и тук си "скъсах нервите".Документите се отварят но с маймунки.Наложи се да си инсталирам вер. 5.1 и всичко вече е ОК.Няма никакви проблеми.Много благодаря на отзовалите се за помощ!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Star Wars Republic Commando - Проблем !!!!
    От Barbarian X във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 11-05-05, 20:04
  2. Star Wars: Jedi Outcast 2 - проблем!!!
    От lord_ice във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-05, 15:10
  3. Проблен с Office XP и Office 2003
    От pentagod във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 22-06-04, 00:26
  4. Откъде да купя Star Office?
    От pland във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-04, 16:36
  5. Star Office
    От jeki във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-02, 07:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе