Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

мишката забива ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #1

    мишката забива ???

    имам проблем с един комп , като се поработи известно време и курсора на мишката спира да се движи и целия компютър спича мн. яко , оправя се единствено с рестарт , интересното е , че когато се работи със скайп проблеми няма по принцип , но само да отворя един сайт : www.123greetings.com и няма и 1 мин и забива просто задължително ... вин-а е прясно преинсталиран хр , сложих антивирусна аваст , иначе конфигурацията е атлон на 1.8 /512 мб/40 гб/фх 5200
    нзн как да го оправя , а то си забива не само натоз сайт ... изобщо , когат си поиска

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #2

    Re: мишката забива ???

    HDD - то здраво ли е , в смисъл има ли , няма ли лоши сектори? Това "забиване" не е според мен резултат от нещо софтуерно. Поне "таск менидъра" работи ли? Аз бих проверил харда , поне мен натам ме тегли.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #3

    Re: мишката забива ???

    стария ми комп правеше така.неща да те отчайвам ,пробвах всичко накрая смених дъното и нещата се управиха

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #4

    Re: мишката забива ???

    10лв за дъно

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #5

    Re: мишката забива ???

    пробвах с мишка на пс2 и на усб , но проблема си остава и с двете , когато блокира нищо неможе да се прави ... незнам дали проблема е хардуерен , иначе каква е логиката при скайп да не блокира , а при онзи сайт винаги ... като се замисля сега , винаги когато се получи проблема , харда винаги почва яко да стърже , незнам в него ли е проблема или в дъното

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: мишката забива ???

    и резонния въпрос - вентилаторите как са?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Re: мишката забива ???

    Опитай се различни браузъри, като се опиташ с някой да забраниш флашове и т.н., може да е в никой драйвер.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    538
    #8

    Re: мишката забива ???

    що не преинсталираш

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #9

    Re: мишката забива ???

    Цитат Първоначално публикувано от eror
    имам проблем с един комп , като се поработи известно време и курсора на мишката спира да се движи и целия компютър спича мн. яко , оправя се единствено с рестарт , интересното е , че когато се работи със скайп проблеми няма по принцип , но само да отворя един сайт : www.123greetings.com и няма и 1 мин и забива просто задължително ... вин-а е прясно преинсталиран хр , сложих антивирусна аваст , иначе конфигурацията е атлон на 1.8 /512 мб/40 гб/фх 5200
    нзн как да го оправя , а то си забива не само натоз сайт ... изобщо , когат си поиска
    обясни последно на всички саитове ли забива или не ?щото в написаното от теб намирам някакво противоречие.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #10

    Re: мишката забива ???

    Аз пък от много време имам проблем с курсора на мишката, както си навигирам и изведнъж се озове в горния ляв ъгъл. Оттогава дъното сменях, мишката сменях, уиндоуса сменях и пак същото, не мога да разбера от какво е.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #11

    Re: мишката забива ???

    от подложката

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #12

    Re: мишката забива ???

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    от подложката

    Windows откри , че имате подложка за мишка. Искате ли да инсталира драйвъри?

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    361
    #13

    Re: мишката забива ???

    И подложката също смених, даже в момента съм без такава защото си взех лазерна мишка. Някакъв бъг в уиндоуса е 100%.

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    219
    #14

    Re: мишката забива ???

    Аз съм с оптична мишка, но не ползвам подложка, мишката я движа до клавиатурата, която си е на специалната за нея подложка от бюрото. Подложките за мишки не са ли по-скоро за мишки с топчета, защото на мен ми се струва, че ако сега я сложа моята на подложка ще ми е по-неудобно и за това си я движа върху тази дървена гладка повърхност.

  18. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #15

    Re: мишката забива ???

    Цитат Първоначално публикувано от fanta orange
    @izwerga
    смей се ти но blacky има право.
    Не съм казал обратното , просто отговора прозвуча много класически и рязко , та затова ми стана смешно.
    Цитат Първоначално публикувано от bluefish
    И подложката също смених, даже в момента съм без такава защото си взех лазерна мишка. Някакъв бъг в уиндоуса е 100%.
    Някъв косъм в мишката или неравна повърнност според мен по-скоро.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с мишката
    От paddy във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 10-10-13, 09:20
  2. проблем с мишката
    От RISTAKI във форум Windows
    Отговори: 15
    Последно: 09-09-05, 07:50
  3. Проблем с мишката
    От ronaldinho_88 във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 16-03-05, 18:14
  4. Потренирайте си мишката!!!
    От gkirev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 21-10-03, 14:17
  5. Проблем с мишката на Abit SA6
    От DaveMF във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 02-03-01, 09:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе