Резултати от 1 до 15 от общо 15

Складова програма , фактуриране

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #1

    Складова програма , фактуриране

    Моля дайте идеи за добре работеща складова програма за технически продукти с възможност за фактуриране за 1 РС. Няма да се работи в мрежа. Опита от работа с такава програма - предимства , недостатъци, бъгове са от съществено значение. Специално за фактуриране има безплатна програма на Микроинвест, но ще настане складова какафония.
    Изисквания - справки по месеци/ година/, продадени, заприходени стоки; извършени продажби към определен контрагент за зададен период.
    Моля и за ценови предложения.
    Под въпрос : Проблем със законодателството ли ще е използването на нотбук с лицензиран Вин, но закупен извън страната -има касова бележка / не е касов бон а повече от 1 педя дълга касова бележка/ ???

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    61
    #2

    Re: Складова програма , фактуриране

    Използвам сладовата програма на Микроинвест вече три години, и до сега не е правила проблем. Какво по точно търсиш, всичките изисквания които си посочил можеш да ги използваш, като издава нефискална касова бележка или стокова разписка /по твой избор/, можеш да връщаш стока, да даваш консигнация, да издаваш реална фактура без да нарушаваш складовата наличност/когато пожелаеш разбира се/, и куп още други функции на цена от 100-120лв. Избора е твой!

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #3

    Re: Складова програма , фактуриране

    Най-евтина (49 ЕUR) е "Склад" на тези от рекламния банер горе, вдясно. Три години се ядосвам с нея - върши работа, но е стара и има кусури. Сега се чудя дали да взема новата им "Склад Про" (за 99 ЕUR), която е много по-добра, ама не и знам кусурите или да се ориентирам към друга, за много повече пари, на която пък изобщо не знам кусурите

    ПП: plpenov ме е изпреварил

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re: Складова програма , фактуриране

    аз си карам на Gensoft monew works ( www.gensoft.bg ). По- скъпа е определено , но и функциите са и в повече . много хора я полюят , но който я ползва си е доволен.
    Тази програма се предлага и във Фрее версия . Ограничена е от към справки - дава 1 склад , 1 фирма и плащане в брой.
    за повече складове и справки и раплзщане по банка - трябва да се мине на платената и версия = 450лв !

    Ще помоля да не става и тази тема плювалник - ако имате нещо против програмата - кажете го в съответната тема.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    92
    #5

    Re: Складова програма , фактуриране

    http://www.triniti-soft.com/new/html/?go=tisa

    Гъвкава, развива се, няма мрежови възможности, справките каквито си поискаш можеш да си генерираш.Ако се наложи работа в мрежа виж на тоя сайт продуката АБИС.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #6

    Re: Складова програма , фактуриране

    @plpenov Oт няколко човека имам инфо, че като складова програма не е перфектна ,има бъгове. Не ми харесва метода : проба -грешка. Трябва да я погледна на живо и да си поиграя малко според моите нужди.

    @Mr.TECHNO Трябва да намина да я поогледам на живо.


    Никой не ми отговори по т.2 ра от дневният ред : а именно /"Проблем със законодателството ли ще е използването на нотбук с лицензиран Вин, но закупен извън страната в началото на далечната 2006г -има касова бележка / не е касов бон -а повече от 1 педя дълга касова бележка/ ???/

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re: Складова програма , фактуриране

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    Никой не ми отговори по т.2 ра от дневният ред : а именно /"Проблем със законодателството ли ще е използването на нотбук с лицензиран Вин, но закупен извън страната в началото на далечната 2006г -има касова бележка / не е касов бон -а повече от 1 педя дълга касова бележка/ ???/
    Нищено е поне 100 пъти - според Нашето а и на Майкрософт законодателство, лиценза е РЕГИОНАЛЕН. Т.е Важи единствено и само за страната където е купен лаптопа.

    Колкото до първото ти питане - и Microinvest и MoneyWorks (Gensoft) си има демо-версии както ти казаха, така че не е нужно да ходиш никъде, просто тегли и тествай.
    А иначе перфектната програма, без бъгове и лесна за употреба е тази, която си напишеш сам


  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #9

    Re: Складова програма , фактуриране

    Едва сега виждам темата, мисля че и по-рано сме дискутирали складови програми в този форум, ама нямам време да ровя за линкове, пък и Sage е дал достатъчно.
    Но искам да внеса някои уточнения по писаното преди мене.
    1. Старата складова програма на Микроинвест - СКЛАД е вече стара като функционалност и е на границата на възможностите за развитие. Усвоена - работи много добре, но й липсва гъвкавост. Освен това цената след Нова година е 69 евро без ДДС, като с нея идват още автоматичния архиватор, импортни и експортни филтри към Ексел и статистическия анализ, които преди се продаваха като отделни модули. Та който реши да я вземе - пак е на сметка. Но зависи от гледната точка.
    2. Бих препоръчал СКЛАД ПРО - цената не е променена - 99 евро без ДДС за 1 лиценз. В последната си версия е много стабилна, непрекъснато се развива, гъвкава е. Имаме клиенти, които работят с нейна версия за SQL server в 5 склада в страната, - общо 10 работни места през Интернет в реално време, без проблеми. Така, че бих препоръчал нея. Версията за 99 евро е за база тип Майкрософт Аксес.
    3. "Демо" версията на Генсофт е с ограничена функционалност. Версията на СКЛАД ПРО на Микроинвест инсталирана, работи без да е регистрирана със 100% функционалност за период от около 35-45 дни - напълно достатъчни за запознаване и проба. Подробно за възможностите й - вижте на сайта им.
    4. Който има мерак и време - да пробва и опън сорс версията на СКЛАД ПРО за Линукс - може да погледне на сайта съответната тема от форума им и да изтегли версия, а и сорс код. Доколкото знам тя все още няма функционалността на Windows версията, но за едно работно място става.
    5. За легалността на копието на Windows. Kолкото пъти съм го задавал този въпрос на представители на Майкрософт България - отговорът е бил - да, копието закупено в чужбина е легално, но нямате право за ъпгрейд при промоционални условия към по-нова версия, ако искате такава, трябва да си закупите все едно купувате нов Windows.

    6. Накрая като допълнение - не познавам в подробности и детайли програмите от линка на hard, но ми е правена презентация от фирмата разработчик и специално от АБИС останах с отлични впечатления. Не говоря само за презентацията - имам предвид, че след нея ми отговаряха лично на моите въпроси над 35-40 минути, подробно обяснявайки ми с демонстрация на работеща реална база данни. Така, че за мен тази програма също е много гъвкава и добре премислена и реализирана.

    Надявам се да съм бил полезен.
    P.S. За тези, които биха могли да си помислят нещо - НЕ СЪМ служител на Микроинвест.

  11. evt
    evt е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    14
    #10

    Re: Складова програма , фактуриране

    Пробвай на този адрес:

    www.itodorov.com

    Аз съм с безплатния варианти и няма грешка. Платения е 50 лв. за 1 компютър като в рамките на 1 година ползваш всички обновления на програмата безплатно.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #11

    Re: Складова програма , фактуриране

    Благодаря на всички писали в темата. Сега съм дълбок размисъл. С тия демо та ще си оплескам май бозата.

  13.  
     
  14. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #12

    Re: Складова програма , фактуриране

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    Благодаря на всички писали в темата. Сега съм дълбок размисъл. С тия демо та ще си оплескам май бозата.

    Гарантирам ти, че с която и да е програма на Микроинвест, каквато и да ти е "бозата" ,
    ако е читава, няма да я оплескаш!!!

  15. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #13

    Re: Складова програма , фактуриране

    Да препоръчам и аз: http://www.nksoftware.net/bg/minimax.php
    Нищо няма да кажа, че мноо реклама ша стане
    същия крис от ФВ форума ли си? Че скоростната отсечка Варна-Шумен ми се вижда много позната

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #14

    Re: Складова програма , фактуриране

    [quote=myrshavija
    същия крис от ФВ форума ли си? Че скоростната отсечка Варна-Шумен ми се вижда много позната

    [/quote]

    Да как позна Стриктно пазвам знаците и с повече от 225км/ч на магистралата не карам

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #15

    Re: Складова програма , фактуриране

    Ше се изполва"Store House Lite"
    Темата може да се заключи или затрие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за фактуриране
    От Pit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 23-04-12, 22:14
  2. Програма за фактуриране
    От TopBG във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 02-03-12, 07:46
  3. Складова програма?
    От Cko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 23
    Последно: 26-07-11, 16:29
  4. Складова програма
    От Sunny във форум Общ - софтуер
    Отговори: 15
    Последно: 09-11-04, 21:58
  5. Препоръки за складова програма
    От yorik_74 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-02-04, 15:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе