Резултати от 1 до 13 от общо 13

VIRUS!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #1

    VIRUS!!!

    Chuhte predpolagam za hubavoto sladko bulgarsko virus4e deto ne ostavq mnogo sled sebe si - aktivira se utre - na 9-ti i 19-ti, taka 4e ako ne ste sigurni 4e nqmate gadinkata na pc-to si po-dobre se porazhodete iz prirodata i birariite utre

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    VIRUS!!!

    или машината на времето:

    23:59 на 8.11 -> хоп 00:01 на 10.11



    и после повторение на сериала:

    23:59 на 10.11 -> хоп 00:01 на 10.11



    [:D]

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #3

    VIRUS!!!

    Как се казва този вирус? Има ли антивирусна за него? Някой знае ли нещо повече за него? За пръв път ли ще се активира?

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    VIRUS!!!

    roron, 100% пресен, топъл-топъл от фурната... най-висока степен на опасност - трие всичко по hdd

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #5

    VIRUS!!!

    Pove4e info ima na saita na otkrivatelite mu ot f-secure, ima i update za ednoimenata programa:



    http://www.f-secure.com/v-descs/roro.shtml


  7. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    169
    #6

    VIRUS!!!

    oshte info mozhete da namerite i na saita na kaspersky http://www.avp.ru/news.html?id=965391

    veche ima 6 varianta na tozi virus, breiii mai si vrushtame slavata ot edno vreme []

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    VIRUS!!!

    Абе мен ме тресна това вирусче http://sarc.com/avcenter/venc/data/w...oror.b@mm.html

    , което като гледам пак е бг и действа супер.При опит да го махнеш по инструкцията на сайта изтрива всички файлове на всички дялове като оставя само папките []

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    4
    #8

    VIRUS!!!

    kajete kak raboti ? pls i na kakav ezik e napisano .

    Dali ima windows 2000 i XP zarazeni za6toto 4rez <ctrl>+<alt>+<del> bi se vidial i moje da se spre procesa .

    Imam programa za pokazvane na Vsi4ki procesi t.e. bi mogla da go otkrie kato proces v Win . ako se interesuva niakoi ot neia >>>thecracker@abv.bg

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #9

    VIRUS!!!

    Ами едно аверче със XP се зарази. При това не само той а ясички във мрежата и антивирусните не са помогнали(Нортан и Касперски).

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #10

    VIRUS!!!

    Jul, позволи ми да предположа, че не са били с последните дефиниции на антивирусните си програми !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #11

    VIRUS!!!

    Zdravejte po povod na tozi virus

    tochnoto mu ime e I-Worm.Ronon.gen. Aktivira se na posochenite po gore v foruma dati no po princip raboti prez cialoto vreme. Ako HDD-to vi e zarazeno prosto ne pravete nisto svalete go ot PC-to i vurvete na niakoj chist komputar s instaliran Kaspersky... i dajte da iztrie infektiranite fajlove.. ako ste v LAN zabranete shervaneto na ustrojstvata za da ne go lepnete. Ako niakoi izska da go izuchava po podrobno moga da mu go pratia na postata.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #12

    VIRUS!!!

    Slero: Бях си update-нал NAV2002 на 6 ноември и съм сложил да се ъпдейтва автоматично без да ме пита, така че не ми разправяй, че не съм бил с последните дефиниции. В момента съм без антиврусна, защото този тъп NAV2002 ми пропуска вече втори вирус и не ми се чака за третия.

    btw на XP или 2k дезактивирането на вируса ръчно дава ефект (лично изпробвано).Обаче на 9х не знам как ще стане.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #13

    VIRUS!!!

    Хм, аз съм с NAVCE 7.6 върху WinXP Pro + SP1 и с дефинициите точно от 06.11 ми хвана вируса в две писма. Не знам защо при теб се е получило така, но явно "вирусчето" си го бива. Надявам се да не ти е нанесъл непоправими щети на информацията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NEW VIRUS :)
    От dash във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 16-11-04, 14:19
  2. Virus
    От AlexMari във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-04, 09:56
  3. IRC virus
    От Holp във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-04, 04:02
  4. Virus -- Help
    От Vova във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-02, 17:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе