Резултати от 1 до 6 от общо 6

IRC virus

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #1

    IRC virus

    тои Значи преди 2 дни някаде,имаше някакъв линк в IRC,и аз като пълен глупак дадохна него отвориха ми се някжи простотии ,аз го изключих веднага,и след 5 мин някаде Nortana(2003 e moq)ми даде няколко съобщения за вироси,и дадох ок да ги "изтрие",и уж си ги изтри обаче като влязох в IRC пак ,и тоя линк сам почна да се праща по канали и на прижаит,аз тогава дадох на Activiti log и видях че виросите които са се мъчили да ме заразят са W32.HLLW.Gaobot.gen(тва се е лепнало 4 пъти за няколко секунди) и след него Backdoor.Sdbot,и аз сканирах няколко пъти,и в сафе моде сканирах,ама нищо не намира,въпреки 4е тия двата вироса ги има в вирос листа с виросите кото премахва Nortana...

    Предполагам че нищо не сте разбрали от това обяснение ,но все пак ако знаете за какво става въпрос или сте имали същия проблем Моля да ми помогнете[?]

    10х предварително на всички

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    IRC virus

    Влез на този адрес и пусни да се сканира:

    http://www.pandasoftware.com/actives...f=BG-PR-AS-108

    Ако нещата и сега не се оправят ще се наложи за всеки вирус да търсиш лекарството.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #3

    IRC virus

    Много ти благодаря,мисля че се махна,то направо ми унинстална мирц-а както си бях в него ,10х наистина,и то накрая се оказа 4е в тоя линк имало 3 вируса ,6тот изглежда нортана ги е спрял тия двата,ама не е намерил тоя дет ми праи мизерии ,и ся с тоя онлаин скан се делна изглежда...

    1000х отново

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #4

    IRC virus

    Sorry за флоод-а ,но сега тука ,с тоя дет заедно си лепнахме виросите 4е този W32.HLLW.Gaobot.gen нортана го е намерил и го има в aktivity log 4 пъти един след друг,но на action taken пише -

    date Viros name Action taken

    1/7/2004 W32.HLLW.Gaobot.gen acces denied

    1/7/2004 W32.HLLW.Gaobot.gen repair failed

    1/7/2004 W32.HLLW.Gaobot.gen acces denied

    1/7/2004 W32.HLLW.Gaobot.gen repair failed

    дата се различава само с няколко секунди ,и отдолу пише кои е изто4ника , C:\DOCUME~1\DIA~1\LOCALS~1\Temp\Bimbo-15165.exe

    ся да го изтрияли тоя фаил или....

    sorry че пак ви занимавам...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #5

    IRC virus

    Триеш в сейф моде .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    17
    #6

    IRC virus

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Триеш в сейф моде .



    <div align="right">Originally posted by nikolin*-*11/01/2004*:* 01:19:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Да,преди малко това напраих ,да се надяваме че вече се изчистих от тия вироси....И nikolin 10000х и на теб...

    П.С.НИКОГА не отваряите линк от IRC ,НИКОГА!

    Още веднъж благодаря на всички

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NEW VIRUS :)
    От dash във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 16-11-04, 15:19
  2. Virus
    От AlexMari във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 18-03-04, 10:56
  3. VIRUS!!!
    От Flex във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 13-11-02, 08:37
  4. Virus -- Help
    От Vova във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 16-09-02, 18:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе