Резултати от 1 до 8 от общо 8

Проблем с мТорент

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    Проблем с мТорент

    Значи имам следното проблемче, което ми взема здравето - когато свалям торенти от Замунда нямам проблем никакъв, но реша ли да свалям нешо от Пиратебей и нета ми умира. Уеб страниците се отварят мнооооого бавно, ако въобще се отворят.

    Има ли някаква настройка да се пипне...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #2

    Re: Проблем с мТорент

    Ограничи си upload канала. С какъв нет си, кой доставчик?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #3

    Re: Проблем с мТорент

    Ами и при двете страници(замунда и пиратите) е един и същ upload-а. Даже при Замунда редовно стига 36 кб и няма проблем. Не мисля, че е в това.

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #4

    Re: Проблем с мТорент

    Проблема ти е, че при замундата ползваш бг-пиаринга, докато при "залива" - международния канал - разбирай истинския ти интернет. Проблема се решава със смяна на доставчика или силни ограничения на връзката на utorrent-a.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #5

    Re: Проблем с мТорент

    Добре де, колко да сложа ограничението за не Замунда сайтовете? И няма ли това да намали и скоростта на сваляне също?

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re: Проблем с мТорент

    Да, ще намали скоростта, това точно е и задачата на "упражнението", за да остане част от канала свободен за отваряне на сайтове и др. Ограничението го сложи на около 80% от максималната скорост която развиваш извън БГ.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #7

    Re: Проблем с мТорент

    Съмнява ме че успява да си уплътни download канала от залива. Всъщност възможно е ако дърпа няколко торента. Аз специално почти никога не достигам максимума. За сметка на това upload -а е винаги на мах.

  10. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #8

    Re: Проблем с мТорент

    Опитай с включването на опцията - Maximum Upload Rate на Automatic.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе