Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #1

    Проблем

    Здравейте. Проблема ми е следния : Когато се прибрах и включих компютъра зареждаше много бавно . Рестартирах го отново зареждаше много бавно , чаках да ми зареди да отворя една програма по 2-3 минути . Когато отново го рестартирах ми исписа следната грешка : Data Execution Prevention (DEP) Helps protect against damage from viruses and other security threats. И отново продължава да зарежда много бавно. Също така се променя облика на Windows-a от модифициран към обикновения. Сканирах за вируси и открих 14 трояна ( NOD32 ) изчистих ги , рестартирах компютъра и отново програмите и изобщо всичко зарежда супер бавно .
    Предварително благодаря .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #2

    Re: Проблем

    буутни с някое liveCD и тогава сканирай пак за вируси
    ако нe, свали това: ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/cureit.exe и сканирай през safe mode
    ако не се оправи, пиши пак, ще мислим... успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #3

    Re: Проблем

    Не отчита , че има някакви вируси .. пробвах и с X-Cleaner няма ... но проблема си остава

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе