Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    200
    #16

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    не е безсмислена
    свободни бг хора избраха свободен продукт, от свободна иницианива - какво по -хубаво

  2.  
     
  3. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #17

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Малко леко версия 3 хич не ми харесва. Направих тактическата грешка да я инсталирам на работното си място (у дома продължавам да стоя със 2.0.0.14). Първо тръгва осезаемо по бавно от двойката (като цяло има не повече от 4-5 разширения инсталирани, докато на 2-ката са ми повече от 15 и този проблем го няма). Второ - яде оперативна памет към към 70mb, докато при 2-ра версия е към 50mb (това при отворен един прозорец, с един таб). Трето - доста често се срива. Със сигурност има подобрения, но наличието на горните проблеми определено не ме убеждава да ползвам версия 3 (за сега).

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #18

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Не работи под 98 - а това си имам законно!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #19

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord - тврдят, че поставили рекорда, към който се стремяха - осем милиона сваляния за 24 часа.

    Хммм, 8 000 000 тегления по 7.8 МБ (Windows версията) - близо 60 ГБ за 24 часа, т.е. по около 722 МБ/секунда!!! Сто мирора да са имали - пак сериозен load! Отделно допълнителен трафик, отделно браузинг конекции, сесии... А като вземем предвид, че Линукската версия е 8.6 МБ, а Мак-ската - около 16-17 МБ, сметката излиза съвсем крива...

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    27
    #20

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Kojto razbira na Firefox se spira.

  7. Novice Аватара на mavro
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    2
    #21

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Какво ще кажете за това : http://www.technews.bg/info.php?id=8516

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #22

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Всички софт продукти са пълни с уязвимости...ала повечето разчитат на липсата на здрав разум в жертвата или по-точно непрадпазливостта при средния потребител. Ако цъкаш 'умно' и четеш на какво кликаш 'Да' няма да имаш проблеми. Напоследък медийте нон-стоп се опитват да изкарат 'голяма' новина от нормални явления.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #23

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    ...Ако цъкаш 'умно' и четеш на какво кликаш 'Да' няма да имаш проблеми.
    И ако си сложиш No Script и някой от Адблоците би трябвало да е достатъчно за сигурността.

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #24

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Във Firefox е истината.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #25

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Аз откакто съм със No Script никакъв спам не съм откривал с Spybot S&D.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #26

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Странен проблем се появи при мен. След като качих тройката, някои страници спряха да се отварят на Сетком включително, няколко пъти я преинсталирах все тая. Качих IE7 същата история, върнах старата версия на FF пак. Единственият браузър с които отварям нормално страниците е този IE които е в Уиндолса. Някой може ли да каже какво става.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #27

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    При така богато снабдения с информация въпрос, спокойно бих казал че имаш проблем.
    По-подробна диагностика - след като кажеш весията на OS, Antivirus, FireWall, кога си сканирал последно с читава програма за вируси (има една забодена тема в раздел Windows) и кога се е появил точно проблема (надали е веднага след инсталацията на FF3)

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #28

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    И на мене вчера ми се появи същия проблем след като ми сложи последната версия на двойката на firefox. Просто си деиснталирах антивируса и проработи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    29
    #29

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    Цитат Първоначално публикувано от user25
    И на мене вчера ми се появи същия проблем след като ми сложи последната версия на двойката на firefox. Просто си деиснталирах антивируса и проработи.
    Кой е антивируса?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #30

    Re: Да подкрепим дружно Firefox - браузера на НАРОДА

    При мен проблема се оправи като деинсталирах антивирусната програма NOD32 trail version преинсталирах на ново FF и едва тогава качих отново временна версия на Аваст. Браузара си тръгна , а аваста хвана някакъв червей в системен файл и сега като стартирам уина ми излиза съобщение, че не може да бъде открит C:\windows\system32\ensajxdr.dll. Принципно компа си върви без проблем за сега, но някой може ли да ми каже как да възстановя липсващият файл.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам хардуер (дъно, РАМ, кутия)
    От AUDIDHH във форум Продава
    Отговори: 23
    Последно: 09-08-12, 01:34
  2. Отговори: 0
    Последно: 20-12-10, 20:18
  3. Отговори: 9
    Последно: 28-04-10, 07:28
  4. Малко помощ за избор на фурна за вгражданk
    От presar във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-10, 18:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе