Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    1
    #1

    Проблем

    Здравейте имам огромна молба към Вас.
    Значи преди малко един приятел ме помоли да му пооправя малко форума, и аз като "много разбиращ" почнах да бутам скинове и стилове. Обаче вижте ефекта:

    http://silistra-auto.com/ Вижте какво изписва:
    phpBB : Critical Error

    Could not open Brix templ template config file

    DEBUG MODE

    Line : 503
    File : functions.php
    Не мога да вляза в контрол панела на сайта, винаги ми изписва това горе
    Сайтът е към хост.бг, там нали влизам, обаче от там незнам как се оправя. Моля ви за спешна помощ, че не искам да се излагам, пък и му развалих на човека форума.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Проблем

    Брей, една тема в която да не пишеш за любимият си отбор, направо е невероятно.
    А колкото до бърникането - като не разбираш, що бараш?
    Явно е че си омазал конфигурационния файл, но без да се погледне кое къде си наместил - трудно ще стане работата.
    Все пак влез през FTP-то и пробвай на първо време да обършеш папката с този темплейт дето си качил (като преди това си я копираш някъде)
    Ако не мине на дефаулт схемата форума, ще трябва да бръкнеш в MySQL базата на ръка да укажеш подразбиращата се.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Re: Проблем

    Хостинг доставчика ти не прави ли backup на някакъв разумен период? Този, който ползвам аз, бекъпва на 24 часа.
    Два пъти, по аналогични причини, ми се е случвало да използвам тази предлагана от него функционалност [възстановяване от последния backup].
    И за SQL профани като мен и очевидно като теб, мисля че този е най добрия вариант.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе