Резултати от 1 до 7 от общо 7

ICQ проблем ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    ICQ проблем ?

    След инсталацията на ICQ ми показва този прозорец .
    Какъв е проблема и как да се справя!
    Благодаря!
    MS XP Professional Version: 2002
    Service Pack 2 .....предполагам,защото поне та ми показва при ъпдейт.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: ICQ проблем ?

    Доколкото мога да чета, си пише че ползваш версия, която не се поддържа за тая система.
    И понеже не пишеш коя версия на ICQ ползваш и дали системата е прясно инсталирана или добре омазана, също така дали е 32 битова или 64 битова за нас остава само да се напием от мъка с червено вино.
    Пък и сам се чудиш дали не е от СП2. Е от това е.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #3

    Re: ICQ проблем ?

    Цитат Първоначално публикувано от Black Adder
    Доколкото мога да чета, си пише че ползваш версия, която не се поддържа за тая система.
    И понеже не пишеш коя версия на ICQ ползваш и дали системата е прясно инсталирана или добре омазана, също така дали е 32 битова или 64 битова за нас остава само да се напием от мъка с червено вино.
    Пък и сам се чудиш дали не е от СП2. Е от това е.
    Версия- ICQ 6

    системата е :прясно " инсталирана и не е "омазана"още
    Windows 2002.лицензиран.
    Чудя се за СП2..е че при ъпдейт ми казва,че е с последният ъпдейт,но за 1 или 2 не знам
    Имам и СП 2 ,но при инсталиране на края Какво точно ми казва не съм на ясно .Иначе

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    Re: ICQ проблем ?

    Е толкоз ли е стара щайгата, те не и качиш един Windows XP SP3 както си е в цялата прелест?

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Re: ICQ проблем ?

    Цитат Първоначално публикувано от helios1
    Версия- ICQ 6

    системата е :прясно " инсталирана и не е "омазана"още
    Windows 2002.лицензиран.
    Чудя се за СП2..е че при ъпдейт ми казва,че е с последният ъпдейт,но за 1 или 2 не знам
    Имам и СП 2 ,но при инсталиране на края Какво точно ми казва не съм на ясно .Иначе
    Windows 2002 ? Пропуснал ли съм това издание ма М$? Какъв е този уиндоус?

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Re: ICQ проблем ?

    helios1, все пак пробвай да инсталираш SP2 и тогава се опитай да инсталираш ICQ, а дали си със SP1 или SP2 можеш да видиш много лесно - десен бутон на My Computers -> Propreties
    Също така не съм сигурен дали не трябваше да имаш инсталирана Java преди това...

    Black Adder, ICQ 6 си работи и на SP2, само дето тъпата програма продължава да губи съобщения от време на време...

    ru-boy, много просто - Windows 2002 е изданието между Windows 2001 и Windows 2003...
    а иначе сериозно - така пише на XP Professional - корпоративното издание, MS Windows XP Proffesional Version 2002

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #7

    Re: ICQ проблем ?

    Цитат Първоначално публикувано от Eddie
    Black Adder, ICQ 6 си работи и на SP2, само дето тъпата програма продължава да губи съобщения от време на време...
    То ясно че си работи, явно не си схванал иронията във въпроса ми, но от друга страна, не виждам и питащият да е проявил голям зор за решаване на проблема си

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе