Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 49 от общо 49

koi vi e liubimia Os

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    16
    #46

    koi vi e liubimia Os

    U doma tvyrdo XP ..na rabota Linux ...SLackware ... tva e ne che neshto ama taq rabota deto mi q vyrshi edin Slackware sys 250 mhz cpu i 128 RAM nqma kak da stane s XP to :>

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    24
    #47

    koi vi e liubimia Os

    ave, deca, nai-qkata OS, razbira se, e MS-DOS

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    37
    #48

    koi vi e liubimia Os

    Като чета тука се чудя да се смея ли или да плача?!

    Win XP без SP1 rulz... хахаха... MS-DOS rulz... хахаха... Win 2k без SPz rulz... хахахаха...

    Сигурно ако има тема за любим browser изявленията ще са от сорта на IE 3 rulz....

    За по-голямата част от хората дето постваха тук им предлагам да си вземат конзоли... X-Box или PS 2... Няма да имате проблеми с никакви ъпдейти и тем подобни.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #49

    koi vi e liubimia Os

    Lord Neo, pri vsi4kite mi opiti do sega, pri vsqko slagane na SP ili update, WIn-a mi se e skapval[:-cry].Vseki Boji pyt, moje tova i karyk da e)Taka 4e ne moje da me nakara ve4e nikoi da sloja service pak...Mislq, 4e e XP e nai dobriqt Windows, izlizal oficialno do momenta

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе