Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Алтернатива на TVTool ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #1

    Алтернатива на TVTool ???

    Кажете ми друга програмка за tv-out за карти на nVidia

    10x




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #2

    Алтернатива на TVTool ???

    Самите драйвери на картата с малко корекции в inf файла са 10 пъти по-удобни от TVTool и подобни.

    Мнение от личен опит с GF2MX400.




  4. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #3

    Алтернатива на TVTool ???

    Kakvo imash predvid s tia korekcii na inf faila??




  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Алтернатива на TVTool ???

    Те ако драйверите си работят как хората и корекции не ти трябват. Ама е факт че не работят както трябва. Само като идея са добри.



    http://julmin.hit.bg

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Алтернатива на TVTool ???

    Не знам но с драйверите аз двоен образ не можах да извадя на TV+Monitor. Това май само TV-tool-a още повече не всички драйвери подържат pan-scan и оставят черни ивици...



    А какво му е лошо на TVtool да търсиш друга?



    BTW: Suren ти с какви драйвери си. Да не модифицираш детонатора!? (мойте Asus-ките имаха някакви екстри за ТV но детонатора е пълна скръб в тази област!?)



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  7. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #6

    Алтернатива на TVTool ???

    Като алтернатива може да пробваш TV Control Center 2000 /tvcc2000/.




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    Алтернатива на TVTool ???

    Модификацията се състоив добавяне на разд. способност 720x576, която няма черни ивици от двете страни и освен това си слагам не съкратените описания за разд. способности, а другите за да ми работи NVrefreshFix-a и след това малко тунинг по overlay настройките.

    deathknight: ти с каква видеокарта си ? Ако си с GF3 надали ще успееш да подкараш clone mode.




  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #8

    Алтернатива на TVTool ???

    Изкарах clonemode с GF2GTS, вкъщи на GF1 не съм пробвал... но преди като ми беше GTS вкъщи само с драйверите ми гаснеше монитора като пусна TV-out-a



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #9

    Алтернатива на TVTool ???

    ами тази карта май няма два RAMDAC-a като GF2MX и затова не може да изкара едновременно изображение на двата изхода.




  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #10

    Алтернатива на TVTool ???

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    ами тази карта май няма два RAMDAC-a като GF2MX и затова не може да изкара едновременно изображение на двата изхода.

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    2 Ramdac-a нямат ли само DualView !?



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #11

    Алтернатива на TVTool ???

    Само с драйверите не става, не че TVTool е лоша обаче не знам как да си махна черните линии отстрани, тука четох че някви модификации на inf файла се правят,обаче ако може да ми разясните какво по-точно се пише и къде. Мерси




  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Алтернатива на TVTool ???

    Абе TVTool-а има опция за махане на черните линии. То и драйвера има ама е на много забутано място и важи само за филмите.



    http://julmin.hit.bg

  16. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    373
    #13

    Алтернатива на TVTool ???

    Е тва вече не мога да се съглася с тебе.......tvtool-a има опция show borders и тва е ама няма положителна промяна като го махнеш....а мене въпроса ми е как да си включа нестандартните резолюции, щото програмката ми изкарава съобщение че тази резолюция не е дифинирана и до там, а под NTSC система качеството било най-добро именно с такава резолюция




  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    Алтернатива на TVTool ???

    Janko не знам какво правиш, но аз нямам черни линии нито отгоре нито от страни.!?



    <font color=blue>Memento Mori</font id=blue>

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #15

    Алтернатива на TVTool ???

    janko да обяснявам ми писна вече пък и не знам дали ще ме разбереш. Ако ти се занимава си избери някоя версия на драйверите и ми прати на e-mail-a inf файла, ще ти пратя модифицирания с малко разяснения като имаш предвид, че става дума за моя опит само с GF2MX.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. tvtool за radeon ??
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 02-05-06, 13:01
  2. TVTool-Sconi имали ли го в БГ
    От Gaza във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 05-11-03, 16:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе