Резултати от 1 до 7 от общо 7

СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #1

    СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    Файловете са world и excel и са правени на флашка.Сега когато поискам да отворя флашката ми изписва че не е форматирана и искам ли да я форматирам.Показва 0 пълно пространство а трябва да има поне 500мв.Могат ли да се въстановят файловете по някакъв начин.Пробвах с Pandora и Recuba но първата не намира флашката а втората дава грешка преди да започне да проверява.Моля помогнете много е спешно.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    опитай с: get data back, теглиш си хиренско дискче, копираш го на друга флашка и от там, дано да стане

    а и за напред не си дръж постоянно флашка включена за да не се стига до подобни мъчения

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване

    http://dmitrybrant.com/diskdigger

    It is not a “repair” utility. It cannot repair a broken memory card or disk. DiskDigger is a strictly “read-only” tool, and never changes the contents of the media you scan. It will, of course, scan unformatted (or badly formatted) media, but it won’t attempt to fix the formatting of the media.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #4

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    Много ви благодаря.Получисе с препоръката на dash.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #5

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    Здравейте. Не знам дали съм много по темата, но имам същия проблем като ssamm22 , само че моите файлове са записани на cd и dvd и са снимки и/или клипове.Като пусна дадения диск в компютъра ми, той изобщо не го чете, а виждам , че има 700МB заето и 0MB свободно пространство (примерно ако съм взела някое от cd-тата).Има ли начин с някоя програма да си изтегля някак си снимките и да ги запиша другаде.Пробвах с diskdigger, но ми дава грешка след сканирането.Благодаря предварително

    Само да допълня, че съм пробвала да отворя дисковете на най-различни компютри, не само на моя и никъде не става ..

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    Цитат Първоначално публикувано от katy85
    Здравейте. Не знам дали съм много по темата, но имам същия проблем като ssamm22 , само че моите файлове са записани на cd и dvd и са снимки и/или клипове.Като пусна дадения диск в компютъра ми, той изобщо не го чете, а виждам , че има 700МB заето и 0MB свободно пространство (примерно ако съм взела някое от cd-тата).Има ли начин с някоя програма да си изтегля някак си снимките и да ги запиша другаде.Пробвах с diskdigger, но ми дава грешка след сканирането.Благодаря предварително
    Опитай на няколко различни устройства, може някое да го прочете. Даже за целта е добре да пробваш на чисто CD, без да записва или каквото и да е. Даже ти препоръчвам TEAC 32x. Но за да намериш тази техника, не еот лесните неща

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #7

    Re:СПЕШНО-търся програма за въстановяване на файлове

    BadCopyPro би трябвало, да се справи нормално.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Програма за работа с APE файлове
    От mitak1969 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-11-09, 16:03
  2. Търся програма за отваряне на CAD файлове
    От cipollini във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-09, 16:11
  3. Отговори: 13
    Последно: 26-09-07, 01:03
  4. Отговори: 9
    Последно: 04-01-07, 21:05
  5. Отговори: 5
    Последно: 29-10-03, 18:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе