Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

накасване проблем с видео картата

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #16

    Re:накасване проблем с видео картата

    На сина настолния е с 8800GT и E7400 никакъв проблем .Не е вдигала повече от 62С , а играе Assassin,left4dead,gta4 на max резолюции.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    34
    #17

    Re:накасване проблем с видео картата

    Цитат Първоначално публикувано от fXOrange
    @v512
    Та думата ми е, не съди по твоята лична карта, умувайки че серията 8ХХХ била бъгава, като дори един тест, не си си направил трудът да пуснеш, за да видиш, как е здравословно.
    Не съдя по мойта карта, че осма серия е бъгава! Констатирам факт ,че някои игри в момента(нови които подържат Physx) имат проблем точно с Nvidia 8ххх.Не казвам ,че проблема е точно в картата, даже съм сигурен ,че не е в нея а е другаде!(може аз да не съм се изразил ясно!)По скоро съм склонен да казвам Вистата ми е скапана.Но ако отвориш форумите на доста игри ще забележиш , че масово най вече проблем с видеото има 8ххх, може би не толкова заради самата нея а от драйверите, ОС , плюс играта взети заедно.Едно нещо винаги преобладава и то е 8ххх, аз на мойта 8800гт си играя на gta4, startrek-online,АОС и още доста на максимум видео настройки на 1680х1050 без проблем, ама ето на sims3 и още една ,две дава фира.Знам си че проблема е в мойто ПК ,просто не мога да го намера.
    Както и да е!Аз в неделя мисля да хода на плаж на едно топло място , после Май месец на работа пак на едни топли места, та оттам май няма да пиша в този форум докато не се прибера в България. Затова ви пожелавам успех и весело изкарване на лятото!

    п.п. Само се надявам fXOrange да бъде милостив към правописа ми като се върна, че 7-8 месеца без да чуя Българска реч даже е тежко

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Забраняват чалгата във фейсбук до края на
    От glowndark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 20
    Последно: 20-12-11, 15:22
  2. Продавам климатик втора употреба(на част
    От MatZo във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-11, 19:51
  3. Продава широкоекраннна 14 " матрица за лапm
    От Mr.TECHNO във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 01-01-11, 22:47
  4. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  5. Мобилтел пуска нова търговска марка
    От Araiz във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 14-07-06, 21:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе