Резултати от 1 до 6 от общо 6

Помощ за UDF формат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #1

    Помощ за UDF формат

    Здравейте,
    Имам следния проблем: За запис върху DVD RW на по големи от 2 гб филми Неро иска UDF формат, но след това DVD ми LG DV9700 чете само субтитрите. Някой има ли идея дали проблема е разрешим или трябва да сменям DVD плеера?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #2

    Re:Помощ за UDF формат

    Пробвай с ImgBurn - трябва да стане

    http://www.imgburn.com/index.php?act=download

    или в Неро вместо DVD-rom iso избираш DVD-rom udf

  4. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #3

    Re:Помощ за UDF формат

    Ако съм разбрал правилно: файл над 1GB не се чете от твоето DVD? С какво са записани няма значение...
    Пробата е лесна - смъкваш филм на 2 CD-та по 700МВ, които ги обединяваш с VirtualDub като 1.4GВ. Записваш 3-те файла на подложка и пробваш - ако прочете само тези 700MВ-овите, а не чете 1.4GB-я, то това е така и си търсиш нов фърмуеър за DVD-то, като стискаш палци в него този проблем да е коригиран... Което малко ме съмнява - по стандарт vob файловете са до 1GB

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #4

    Re:Помощ за UDF формат

    LG DVX-9700/9900 чете със сигурност UDF и файлове, по-големи от 2Gb, но за DV9700 нямам идея...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    14
    #5

    Re:Помощ за UDF формат

    Цитат Първоначално публикувано от emos
    Ако съм разбрал правилно: файл над 1GB не се чете от твоето DVD? С какво са записани няма значение...
    Пробата е лесна - смъкваш филм на 2 CD-та по 700МВ, които ги обединяваш с VirtualDub като 1.4GВ. Записваш 3-те файла на подложка и пробваш - ако прочете само тези 700MВ-овите, а не чете 1.4GB-я, то това е така и си търсиш нов фърмуеър за DVD-то, като стискаш палци в него този проблем да е коригиран... Което малко ме съмнява - по стандарт vob файловете са до 1GB
    Проблема е че вероятно ДВД то ми не чете UDF формат. За да мога обаче да запиша филми по големи от 2Gb Неро иска запис в DVD-rom udf. Тоест Неро не може да записва такива файлове в ISO. Решението на проблема би могло да стане или с друга програма която да записва и по големи файлове или ъпгрейт на ДВД то, но до сега не успявам да намеря нещо в мрежата.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #6

    Re:Помощ за UDF формат

    Ако си спомням правилно имаше ограничение за големината на файла при ISO FS и затова по големите файлове трябва да се записват в UDF формат. Така че ми се струва че работата да записваш по големи файлове от максимално допустимото в ISO няма да я бъде.
    Ориентирай се към ъпдейт на фърмуер или ако няма такъв към ъпгрейд да DVD - то.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Формат PDF
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 01-04-06, 01:31
  2. DVD Формат
    От BatVez във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 21-01-06, 17:03
  3. *.cdr формат
    От Pit във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 09-12-05, 16:50
  4. формат
    От gonzolito123 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-03-05, 15:19
  5. формат на МАК
    От Ana във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 18-01-05, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе