Резултати от 1 до 9 от общо 9

Decompiler za C++

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #1

    Decompiler za C++

    Някой да знае откъде да си намеря дикомпилатор за С++, за Java има една сурия.....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #2

    Decompiler za C++

    Eiii nai- nakraq edin na moq akul. Za decompiler oba4e imam samo na harda. Za6to ne probva6 na oficqlnata stranica? A decompiler za Java ne stava li i za C++? Pone az sum 4uval, 4e stava. Vlez v yahoo.com i pi6i <font color="red"></font id="red">C++ decompiler download i nema na4in da ne ti nameri!

  4. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #3

    Decompiler za C++

    Vlez v www.decompiler.com i tam ima vsi4ko ot koeto ima6 nujda. I mnogo mi e interesno ama na techno-link- a foruma ima su6tiq interfeis kakto decompiler.com. Kak stavat tezi raboti?????

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #4

    Decompiler za C++


  6. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #5

    Decompiler za C++

    Декомпилаторите за Java не стават за С++, защото Java не генерира ехе файл а class файл, който се интерпретира от съответната Java машина.

    Търсеното ми досега доведе до намирането на един десомпиратор на Turbo C, а програмата дето трябва да прецакам е за Windows.

    Та тази програма има защита и си търси някаква джаджа на СОМ порта.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #6

    Decompiler za C++

    Debugger му е майката а не декомпилатор за тези работа!

    Вади SoftIce и учи Assembler...


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #7

    Decompiler za C++

    Не ми се захващаше с Асемблер. Беше ми на главата преди 7-8 години и съм позабравил доста неща и търсих някакъв друг начин...

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Decompiler za C++

    Ima edna vylshebna programa "SORSER" (dano da sym ia napisal pravilno), koiato obryshta v ASEMBLEREN kod EXE,COM i dr, i go pravi otlichno, daje slaga komentari na instrukciite i t.n., no rabotata pak otiva kym ASEMBLER a ne kym C++ za syjalenie.[:-idea]

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Zviara


    Декомпилаторите за Java не стават за С++, защото Java не генерира ехе файл а class файл, който се интерпретира от съответната Java машина.

    Търсеното ми досега доведе до намирането на един десомпиратор на Turbo C, а програмата дето трябва да прецакам е за Windows.

    Та тази програма има защита и си търси някаква джаджа на СОМ порта.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    168
    #9

    Decompiler za C++

    Няма как ще се опитам да прекарам през Асемблер, па да видим какво ще стане... Благодаря на всички за отговорите!





    За много години !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Decompiler za VB6
    От kvant във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-06, 21:23
  2. Java Decompiler
    От Stormchaser във форум Програмиране
    Отговори: 1
    Последно: 15-11-05, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе