Резултати от 1 до 15 от общо 15

"Влачене" на филми с WMP?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #1

    "Влачене" на филми с WMP?

    Някои от филмите като ги пусна с WMP и вървят бавно...май това е най-точното обяснение. Не насича, просто "влачи". Като ползвам друга програма няма такива проблеми със същите филми. Все пак аз искам да мога да ги гледам и с WMP. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем и да знае как се оправя?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #2

    "Влачене" на филми с WMP?

    И аз имах същия проблем под ХР, но така и не разбрах как да го реша. Сложих си някакъв последен Release на WMP 9 и всичко се оправи. Ето то линк ако го искаш:

    http://free.techno-link.com/mask/Pro...edia%20Player/

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #3

    "Влачене" на филми с WMP?

    тва са глупости. гледай си филмите със стария WMP 6.4 (mplayer2). той е най-добър. 7 и 8 са най-лоши. не знам за 9, ама не искам и да го точа, като знам че ще е същата боза!

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    "Влачене" на филми с WMP?

    за кво ви е тоя WMP, та той не може да пуска субтитри????

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    "Влачене" на филми с WMP?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by laMARTIN


    за кво ви е тоя WMP, та той не може да пуска субтитри????

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Така е докато не си си инсталирал G400[^]

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #6

    "Влачене" на филми с WMP?

    Точно за това и ми трябва да го оправя. Напоследък bsplayer-a не ми пуска субтитрите на някои филми. Затова си ползвам WMP. Сега обаче попаднах на филм, който хем влачи на WMP, хем няма субтитри на bsplayer-а.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #7

    "Влачене" на филми с WMP?

    Mi shte ti vlachi kato si posral DIVX codecite osobenno nimo codec e super chuvstvitelen kum tova kak go instalirash ako iskash codec deto se instalira po defaul drupni si tova http://rack3.free.evro.net/server13/shitman/ffdshow.exe

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    "Влачене" на филми с WMP?

    Prisyediniavam se kym mnenieto da izpolzvash MP6.x a ne 7,8,9. A za da imash suptitri (v MP) ti triabva dopylnitelen kodek. A za gledane na filmi (sled razglejdaneto na 5-6 progr) se spriah na MicroDVD 1.2. Pri nego vsichko e pod kontrol. A i shtiah da zabravia: kato si instalirash Kodek za da moje MP da puska subtitri i pusnesh MicroDVD-to moje da se poiaviat dva ednakvi (dublirani) subtitri, ot kopcheto na MDVD "SUB" izkluchi ednite. Drugo vajno e ako poluchish ieroglifi vmesto kirilski subtitri e da kliknesh na malkoto monitorche v dolniat desen ygyl i da zadadesh CYRILIC za subtitrite (triabva malko da se porovish, no s 4-5 klikvania shte gi uluchish). Bye za sega[:-hspin][:-idea]

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    "Влачене" на филми с WMP?

    Dori da si instaliral MP7,8,9 v "Menu/Run/Mplayer2" shte mojesh da go startirash uspeshno i bezgrijno ....

    <font color="red">Samo za ekspirement </font id="red">probvaj (v zavisimost ot instal. progr. i multimed. mod.) "Menu/Run/Mplayer" i "Menu/Run/Mplayer3", "Menu/Run/MplayerDVD". [:-party]

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #10

    "Влачене" на филми с WMP?

    Хех, абе знам как се гледа със субтитри под WMP . Със 6.4 наистина тръгна, но след това успях да го пусна и с бсплеъра(той и преди вървеше но са и субтитрите тръгнаха). За пореден път тоя плеър прави неща, които другите не съм забелязал да могат. Прощавам му всичките бъгове дето ги има ).

  13. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #11

    "Влачене" на филми с WMP?

    A tuk nqkoi da e chuval za Radlight?!?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #12

    "Влачене" на филми с WMP?

    Radlight-a има много малко възможности. Та тя дори няма overlay(или поне аз така и не успях да го открия), за какво ми е тогава.

  16. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #13

    "Влачене" на филми с WMP?

    Media Player-a da ne da ima?

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #14

    "Влачене" на филми с WMP?

    Абе едно време Радлайта не ми изкарваше субс на TV-то, сега обаче хем че G400 работи с него, хем че си ги и изкарва, ама сичко е от bsplayer-a )). Абе както и да е, екстра съм си сега.


  18. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #15

    "Влачене" на филми с WMP?

    Peace brother!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Филми
    От hotcool8 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 68
    Последно: 14-04-23, 17:57
  2. Филми
    От Aikas във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 01-04-12, 21:02
  3. 3D филми?
    От Dominator във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 30-12-11, 00:32
  4. Бг. филми
    От yoyo1 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 01-08-07, 16:05
  5. "Влачене" на звука - ПОМОЩ
    От Nedko във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 29-03-05, 02:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе