Резултати от 1 до 5 от общо 5

ICQ Lite или ICQ 2003

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #1

    ICQ Lite или ICQ 2003

    Коя от двете версии да си инсталирам? В момвнта съм на Lite щото немога да си намеря 2003, кефи ме, ама 2003 май има повече функции, дет даже и представа си немам какви са.



    Абе кажете коя от двете си струва повече plz []

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    ICQ Lite или ICQ 2003

    Нито едно от двете, може би Lite, ама...

    Аз вече заложих на Miranda. Няма реклами и има всички екстри от ICQ, че и повече

    Много е добра и препоръчвам на всички да минат на нея. Досега никой не ми е казал Не на Miranda

    Всичко за нея прочети от http://miranda-icq.sourceforge.net и http://miranda-icq.sourceforge.net/rich

    A плъгини за нея от http://nortiq.com/miranda/index.php?...lay&cat=Plugin

    Можеш да я дръпнеш от линка по-долу

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #3

    ICQ Lite или ICQ 2003

    Ами аз си мислех, че лайта ще заема по-малко място но не би. Може би е по-малко като инсталация, но пуснеш ли го все същото си е. Поне при мен де. Така че отново си минах на пълната версия. Вярно, лайта изглежда добре. но както от името може да се предположи е и поорязана.



    Мирандата съм я слагал няколко пъти но честно казано така и не ме привлече. Ми тя ме отвращава още щом я погледна, толкова е грозна и постна. Не стигам до там, че чак и плъгинс да слагам. Отказвам се доста преди това.

  5. Gadget
    Guest
    #4

    ICQ Lite или ICQ 2003

    Грешиш!!! Точно в плъгините е истината, а и има голямо разнообразие от скинове и иконки

    Слагаш това, което ти харесва, а не както е в ICQ-то всичко в едно, тежка, бавна и ненадеждна програма за chat В момента почти всеки може да ми завиди във какво съм превърнал Miranda-тa си

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    9
    #5

    ICQ Lite или ICQ 2003

    Моето мнение по въпроса:

    Lite - бове4е ресурси гълта щотото изглежда по-добре (Pro ми върви доста по-бързо) По-малка е на мегабайти.

    Pro - Грозна, но има вси4ко (оба4е 4есно казано използвам само ICQPhone като разлика от Lite) По-голяма е на големина, оба4е решиш ли да сложиш Plugin за да я разкрасиш гълта яко ресурси (пове4е от Lite)



    Препоръчвам: Ако не си фен на IP телефонията си сложи Lite - по-малкото зло. (изглезда добре и не взима толкова много ресурси като на Про с Plugin)




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. psp & psp slim (lite)
    От GOGETIT във форум Конзоли за игра
    Отговори: 9
    Последно: 19-06-08, 19:18
  2. Проблем с Lite-On
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 29-12-05, 22:45
  3. Проблем с XP Lite
    От v_nenkov във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 25-09-05, 19:34
  4. K-Lite проблем
    От TopBG във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 08-01-05, 11:38
  5. CD-RW LITE ON 48x24x48
    От F-15E във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 23-12-02, 02:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе