Резултати от 1 до 5 от общо 5

Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1

    Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

    Използвах Bigasoft Total Video Converter и OJOsoft Total Video Converter - последния не се справя добре с конвертирането (изходния файл е с омазани бързи сцени) а първия не ми отваря видео потока на wmv...
    Предложете ми качествен конвертор.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #2

    Re:Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

    Format Factory - http://www.formatoz.com/

    Напълно безплатен и с доста добри възможности за настройка.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Re:Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

    Цитат Първоначално публикувано от Shienar
    Format Factory - http://www.formatoz.com/

    Напълно безплатен и с доста добри възможности за настройка.
    Shienar благодарности за отзивчивостта. Format Factory не се справи добре в моя случай но ето тази Xilisoft Video Converter Ultimate - постигнах добър резултат.
    10-ки конвертори тествах последните дни и общо взето съм разочарован от резултатите... Такава боза е това с тези видео аудио формати не е истина...

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Re:Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

    Total video converter http://www.effectmatrix.com/total-video-converter/ за мен е най-доброто като качество на конвертиране.Ползвам съм го няколко пъти за конвертиране нампример на 1080i към 1080p, от MPEG2 TS (DVB Transport Stream) и AVCHD (*.mts, *.m2ts, *.ts) към MKV, AVI и MPEG4.
    Доста тежък е и натоварва сериозно процесора.

    Имах го доста време заедно с инсталиран Format factory, но последният маже FULL HD формата и затова не съм го позлвал за такава резолюция.

    През последният месец ъпдейтнах Ati catalyst на 5650-ката и конвертирах няколко видео файла които са без субтитри и съм доволен, а има и опция от 1080i към 1080p, но лошото че може да конвертира от/към малко видеоформати в сравнение с Total video converter на Arc Soft.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #5

    Re:Качествен конвертор от WMV до VOB (или DivX)?

    Оказва се, че от wmv каквото и да ползвам за конвертиране в друг формат има загуба на качество!
    Обаче когато от mkv какъвто и да е формата на видео потока то до mpeg2 (VOB) перфектен резултат! Една част от конверторите са скарани с 6 каналното аудио...
    Срещнах сериозни затруднения на един файл (концерт свален от MTV HD) - 1920х1088i. Контейнер 'ts' с видео кодек AVC h264 и аудио 6 канално не помня кодека но след 3 дневно конвертиране по метода опит грешка се отказах - така и така не се получи! Резултатите с различните конвертори и кодеци до mkv контейнер плачевни - сече, не се превърта на някои, замазва видеото, разминаване на видео с аудио...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. RQ:Видео конвертор
    От InternetZombie във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-12-11, 15:04
  2. Качествен сервиз за DivX Elite PV366 ??
    От adgj във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-07, 16:35
  3. Може ли да се сложи DivX на DVD без DivX
    От hriss_d80 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 3
    Последно: 19-03-07, 22:37
  4. Конвертор
    От SpUd3r във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 05-04-04, 18:35
  5. Конвертор за MMF
    От kesten във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 31-07-03, 13:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе