Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

търся програма за следене?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #1

    търся програма за следене?

    Здравейте

    търся програма която засича кои сектор или къстер чете или пише хдд рам в момента
    процесора кой фаил обработва в момента и кои файл е бил модифициран или достъп , кои класове от регистрите са били променени Идей ?

    Благодаря предварително !

  2.  
     
  3. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #2

    Отговор: търся програма за следене?

    Каква е операционната система?
    Кой е този Идей?

    Виж в NirSoft и Windows Sysinternals.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: търся програма за следене?

    т.е. искаш някой да ти даде програма, която ти логва всичко, което се случва на компа?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #4

    Отговор: търся програма за следене?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    т.е. искаш някой да ти даде програма, която ти логва всичко, което се случва на компа?
    интерс на истината да, знаеш ли някоя такава програма?

  6. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #5

    Exclamation Отговор: търся програма за следене?

    panevdd тези gif-чета от подписа ти, ако мислиш, че се вижда, не, не се вижда, трябва да са две лентички с динамично съдържание, но са само два линка дето не са коректно сложени за подпис.

    Правилата на форума?
    kod


    black_knight има някой програми, които вършат това, но мисля, че не знаеш какво точно искаш. Ако уточниш, ще ти кажа за някой, които вършат поне 70% от желаните от тебе действия.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #6

    Отговор: търся програма за следене?

    Здравеите ru-boy
    на ниво не уин акаунт а пц ниво кои сектор клъстер чете или пише хдд рам кои фаил обработва процесора в момента регистри модифициране файлове модифициране достъп но не на ниво уин акаунт и пц ниво, може ли пълен списък на тези програми които ще вършат някои от тези деиствия

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: търся програма за следене?

    Не съм сигурен дали ще има програма която да логва в удобен за четене вид къде чете/пише диска. Най малкото защото лог файла ще е огромен. Но както написах, не съм сигурен.

    P.S. Всъщност вече съм сигурен. За 10 секунден тест на моята машина (МАК ОС), ми генерира 9.5 мегабайта фаил. Съжалявам, че не пиша за Уиндоус но не вярвам там да е нещо различно.
    Този пост е редактиран от stenly; 20-04-13 в 00:08.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Отговор: търся програма за следене?

    ru:

    - броят на мненията ми е все тая колко са

    - преди време и ти беше по-активен, после нещо стана и не си толкова активен, като отношение взимаш само по някакви квази-хакерски теми

    - предвид огромната популярност на Сетком и ясната позиция на Гугъл относно подобни теми, във връзка с което въпросните Гугъл бяха влезли в директен контакт със собственика на Сетком, бе взето решение нивото на обсъждане на hack&n&crack тематиката да остане на ниво "ала-бала". бях го писал и преди, но явно височайшето ти отношение относно чалгарските ми постове ти е попречило да осмислиш горното, и се налага сега да го повтарям съвсем смляно и разбираемо

    - не виждам какво точно си помогнал на black_knight. мисля, че твоят пост е 100% като моя, само дето освен, че го подканваш да реши какво точно иска, споменаваш, че имаш програми за 70% от желанията му

    - ето ти още едно чалгарско мнение: М е след Б. ако допуснем, че трябва да подредим в правилния ред "идей", "фаил", "къстер" и "processexplorer", "sysinternals", кое след кое трябва да е, и кое първо трябва да научи black_knight?

    - в последно време IT темите се броят на пръсти, като на почти всичките нивото е "колко мегабайта трябва да ми процесора, за да мога да гледам 3D филми на CD-ROMa". в тези теми ли виждаш чалгарските ми постове или в икономическите/политическите теми?

    адекватни отговори се дават на адекватни въпроси. първо започваш да правиш разлика между алгебра и геометрия, после изобретяваш питагоровата теорема...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #9

    Отговор: търся програма за следене?

    до колко от разбиращите знаят че на дъното на едно пц има приемник и предавател и едно пц може да се управлява честотно да кажем че нещто от сорта ама ти знаеш ли колко опит имам аз и такова нешто нема, къде ли е приемника и предаватела по дъното или пак кое е с двойна функция или пак каква е целта на тези които са сложили това

    специалност кст от средното до вишето но образованието не купува опита нали

    сега един виц
    с честотата която управлява това пц можеш да управляваш всяко пц от телефон до каквато и да е директен достъп до всичко фаилове регистри директен ъплоут само при запален двигател без нищо друго виц мисли ли?

    така а сега по темата

    търся програма която засича кои сектор или къстер чете или пише хдд рам в момента
    процесора кой фаил обработва в момента и кои файл е бил модифициран или достъп , кои класове от регистрите са били променени Идей ?

  12. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #10

    Отговор: търся програма за следене?

    ru-boy, приемам забележката - "поорязал" съм някои неща с Adblock-а и не съм се заглеждал скоро в подписа.
    black_knight, явно не си прегледал нещата, които ти посочих. Не отговори и на въпроса ми за операционната система, а това е важно. Все пак, в случай, че и някой по-грамотен и любознателен от теб прочете темата: Process Monitor, DiskMon for Windows, OpenedFilesView, ProcessActivityView.
    Въпросните инструменти работят под Windows OS, не съм проверявал всички версии. На мен ми вършат работа, ако реша да проверя набързо системата за подозрителна активност.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: търся програма за следене?

    бога ми, само аз ли съм втрещен от пълната неразбория, която цари в написаното от black_knight?!

    човеко, да не си инуит и да ползваш google translate към български?!
    Този пост е редактиран от FearMe; 20-04-13 в 21:59.

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: търся програма за следене?

    Не си само ти FearMe. И аз неколкократно се опитах да прочета написаното но ......уви не ми се получава.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #13

    Отговор: търся програма за следене?

    Пиши по същество - темата е твоя, не се отплесвай!
    Наказание за спам
    kod

  17. Member Аватара на Shienar
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    460
    #14

    Отговор: търся програма за следене?

    Да вметна и аз едно "чалгарско" мнение:

    black_knight, ще ме прощаваш ама да не си напушен? Толкова безсмислен, несвързан и неграмотно написан текст като в твоите постове отдавна не бях чел. Какви вицове, какви нови коли, к'ви пет лева? Искаш конкретна информация - panevdd ти е написал няколко варианта. Какво още ти трябва? Или просто искаш да си пускаш постове ей така за спорта?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    30
    #15

    Отговор: търся програма за следене?

    така някъква програма променя всички фаилове на пц-то променя регистри класове трие и мести фаилове
    засега засечех 2 вариянта първия с нотерпад или бинарно сасечех скъсява фаиловете прекодира така яде букви от фаила или поставя други така променя файла, буквите които поставя не се четат с нотерпад само бинарно може да се поразгледат , променя датите на съзфдаване на фаила модификациите , при някъква промяна отстрана на програмата не отразява че е променен или модифициран всичките операции ги променя в рама след което модифицира файла на хдд опитах следното напълних дяловете но този бот пък почна да празни и да трие обратното при плеъване на видео товари рама и процесора прекодира го в реално време и го модифицира на хдд ограничения като рид онли или кодиране не вършат работа не работи с уин акаут а директно управлява следене на ниво пц хдд рама процесора кои файл обработва не уин акаут програма или разширение тъйкато състемния файл на тази програма не се разпознава от операционната система а управлява операционната система не е вирус,как да огранича рама да чете само процесите от операционната система идеи?
    Този пост е редактиран от black_knight; 20-04-13 в 23:56.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Програма за следене на динамично IP
    От vld5 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-08, 08:59
  2. Програма за следене на валутните курсове.
    От milev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 04-11-08, 18:59
  3. Програма за следене на АДСЛ връзка...
    От Popkaro във форум Технологии
    Отговори: 4
    Последно: 25-07-06, 23:41
  4. Програма за следене на трафика????
    От The_saint във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-05-04, 11:21
  5. Програма за следене на трафик
    От blue_ във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 20-03-04, 01:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе