Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree2Одобрявам

windows 7 или windows 8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #16

    Отговор: windows 7 или windows 8

    Sparrow, - Windows 7 Tiny rev.1, мила. От как излезе официално седмака, ползвам само тази версия. Туриш му крака - и ъпдейти си има даже Освен ако не ти трябват синхронизиране на файлове, бекъп, медиа център(иначе си има оригиналния медиа плеър), гласово разпознаване, японски и китайски, систем ристор и всякаква друга тор с която са бъкани официалните win7 и 8. Ще си заработи и на 500 MB RAM и му трябват няколко гиги пространство на твърдия (диск), а на 1 GB RAM направо ще лети. На ХР-то отдавна му мина времето. Мнооого се надявам някога да порежат и осмака по същия начин и в същото време да си е стабилен и функционален като Tiny-то, който продължавам да си ползвам на раб, на настолния.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Отговор: windows 7 или windows 8

    съжалявам, че трябва да противореча, но на колкото компютъра съм пробвал Tiny-то, на толкова после съм слагал нормална 7-ца

    спонтанни рестарти, забивания, липсващи фунционалности... може би ако нуждите се свеждат до някои функции, които са станали незасегнати от орязването, няма да има проблеми, но не успях да разбера навремето кои са тези функции

    проблеми имаше и на настолни, и на лаптопи, и на нетбуци, т.е. машини и за пълноценна работа, и за не чак толкова, и за супер елементарно браузване и четене на книжки

    надявам се да не урочасам инсталациите на kalcheff1, които да започнат да се държат като моите навремето

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #18

    Отговор: windows 7 или windows 8

    7-а сложих на P-III 667 512MB СДРАМ, 20GBHDD ИДЕ ,махнах всички визуални настройки и той работи доста добре. Не орязана , оригинална от диск и бих казал че тези копия от Замунда и др. са "Пълен Та*ак"

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #19

    Отговор: windows 7 или windows 8

    И аз имам един такъв IBM с Целерон 667, но само със 192 МВ СДРАМ /понеже не харесва кви да е/, ама 7-цата не ще да тръгне да се инсталира. Ползвам го с ХП за дистанционнен достъп до едно рутерче и видеонаблюдение

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #20

    Отговор: windows 7 или windows 8

    192 мегабайта памет са много под минималните изисквания за инсталация на седмица.

  7. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #21

    Отговор: windows 7 или windows 8

    @V_Simeonov
    и няма вентилатор на процесора, нали?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #22

    Отговор: windows 7 или windows 8

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    192 мегабайта памет са много под минималните изисквания за инсталация на седмица.
    Зная го това, ама ако има чалъм да излъжа инсталацията .
    И да, без вентилатор е, то едвам "диша" IBM-а, ама е буквално железен

    П.П. Бях му боднал един Пентиум III 1 Гхц, ама след като не подкара рама на 133, и разбрах че виновното в случая е дъното, върнах целерона. Я го достъпя 1-2 пъти в годината, я не, ама си ми е на линия, и мога да го запаля когато има нужда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  2. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-08-10, 16:35
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-07-08, 06:57
  5. Windows Genuine Advantage разпозна Xubuntu като легален Windows
    От stekyman във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-07, 22:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе