Резултати от 1 до 13 от общо 13

проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #1

    проблем

    на4и имам Compaq фирмен не е зглобиаван и постоиано ми праве6е проблеми като го занесох във фирмата ми го форматираха и ми казаха 4е нема хардуерен проблем а после като си ка4их win98 пак се по4на с проблемите сега като не го пипам 5 мин и ми дава син екран и много 4есто ми забива има ли някои представа как да го оправа

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #2

    проблем

    Е не мога да се въздържа възмущението си! Как може да пишеш "зглобиаван", "на4и" и "по4на"! Научи се първо да пишеш като хората, така, честно казано, и да мога да ти помогна, няма да го направя. Не че нещо се разбира от въпроса ти, де...

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    проблем

    Значи няколко уточнения ще те помоля да направиш за да можем да ти бъдем от помощ:

    1. Опиши точно машината ти каква е (дъно, процесор и тн.)

    2. След като ти го форматираха, сложиха ли му Win или ти го дадоха ей така ...

    3. Изведнъж ли почна да прави проблеми или в началото по-рядко а в последствие и по-често?



    И ще те помоля, малко да се постараеш с правописа, иначе няма да ти се обърне голямо внимание на проблвема, тъй като подобни постове се разчитат и разбирад мнооого трудно!

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #4

    проблем

    sorry za pravopisa.Celeron 1300,ram128,dunoto neznam kvo mi e,a problemite se poaviha postepeno i ni6to ne my e naret na toia komputer.Edin mi kaza 4e kato e originalen kompa trebva i softweara da e takuv,a drug 4e imalko nekvo nesuotvetstvie na rama

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    проблем

    Нямаш ли с него драйверния кит на COMPAQ!? Ако го нямаш опитай да сложиш MILLENIUM или XP драйверите които ти липсват най-вероятно са включени (иначе това със софтуера най-вероятно са имали в предвид, че модифициран WIN от COMPAQ не толкова да е оригинален или не)

    Това с паметта е най-вероятно.. ако можеш вземи от някой друга банка памет и опитай с нея.



    Иначе те от фирмите обикновенно така казват, това нищо не значи...

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #6

    проблем

    Нямам ништо към него,а преди формата бях с winME и ми вървеше бавно с много забивания и с XP-сигорно ше ми е по зле.Е начи кво да направиа да си сложа оште RAM и XP?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #7

    проблем

    Аз говоря тестово да опиташ, не за постоянно...

    Щом и ME е забивал, лоша работа...

    Разбери какво е дъното, каква е паметта и каква и видеокартата, съшо и захранването колко Watt-a e.

    Без тази информация едва ли някой от тук ще може да ти помогне...

    Дръпни си SANDRA или AIDA от SETCOM файловете... за да ти дадат тази информация



    (аз залагам на това че ти е гадна паметта, но това е само предположение)

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #8

    проблем

    Проблема (според мен) е 100% софтуерен и съм още по-сигурен ще проблема е в вин или малко вероятно в някое приложение (програма)! Като го форматнеш и инсталнеш само дриверите правили ти проблем??

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #9

    проблем

    ми аз сега ниамам много програми.В началото беше добре до един момент после започна с мизерите.А може ли да е от това че дриверите са ми стари (пише че са от 2000г.)

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #10

    проблем

    Не може ей така от нищото да стане (само защото са остаряли с 3 год те нямат някакъв тимер и като чукне 3 год. айде...)! А иначе искрено ти преглам да си дръбнеш новите дривери!

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #11

    проблем

    процесора ми е Intel Celeron 1300MHz дъното е Compaq Deskpro EN Series/intel natoma82440X/XZ video-Matrox Milennium G200 AGP(8mb)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #12

    проблем

    Това наистина прилича доста на скапана памет, ако нямаш откъде да вземеш друга за проба опитаи да я тестваш с някоя програма. Имаше една, мисля че се казваше Memtest

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #13

    проблем

    е като е скапана памета да я смена с ddr ли и с това дали ще ми свършат проблемите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе