Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Niakoi znae li raboteshta programa za backup

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #1

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Znachi kakvo mi triabva, niakakva elementarna programa koiato avtomatichno da pravi backup na failove i papki. Shtom se dobavi now fail avtomnatichno da se pravi backup. Ili ako ne se seshtate mi kajete ot kade moga da si nameria svesten crack za programkite koito namerih kato izkliu4im slednite stranici zashtoto sym gi proveril niamat.

    crack.am, crack.ru, crack.us, vsichki koito sa vyrzani kym astalavistata, techno-link, data.bg, free.evro.net, bol.bg

    Programata koiato sym si haresal se kazwa GRBackPro v 5.4.87

    Predvaritelno vi blagodara

    [8D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #2

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Що не пробваш cpio или tar, не ти трябват никакви кракове

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #3

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    "C:\Program Files\WinRAR\Rar.exe" a -ac -ao -agYYMMDDHHMM -r -v300000k bk @dirlist.txt аз го правя с това като го слагам в шедюлара. Архивира само новите файлове и тези по които са правени промени ( включен е архивния атрибут )

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #4

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    klamer ot kyde moga da si gi drypna tezi programi. Rabotqt li pod XP





    Coppermine taq ideq e strahotna shte q probwam, no kato se zamislq pod XP imashe li task shedulder


  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #5

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Защо не опиташ с Microsoft Backup? Върви си стандартно с всеки Windows.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #6

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    orpamarosa

    Kakyw arhiw prawi msbackupa znaesh li?

    moje li da se otwarq 4rez rar ili zip.

    I w ne wsi4ki widowsi go ima.

    Az sym w momenta s ME i w Control Panel > Add/Remove Programs > System Tools > Backup

    go nqma

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">orpamarosa

    Kakyw arhiw prawi msbackupa znaesh li?

    moje li da se otwarq 4rez rar ili zip.

    I w ne wsi4ki widowsi go ima.

    Az sym w momenta s ME i w Control Panel > Add/Remove Programs > System Tools > Backup

    go nqma



    <div align="right">оргинално мнение на _JaZa</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Аз мислех също да ти препоръчам Microsoft Backup, това е една недооценена програма. Има я във всеки Win., но може би при теб не е инсталирана. Отиди в Control Panel и си я инсталирай. Можеш да съставиш график през какъв интервал да се прави архив със съответната програма в Win за стартиране по график. MS Backup има доста ясен интерфейс и върши чудесна работа.

    -----------

    <font color="limegreen">1.</font id="limegreen"> Control Panel\Add/Remove Programs\Windows Setup\System Tools <font color="orange">е ето тук слагаш отметка на</font id="orange"> <font color="blue">Backup</font id="blue">

    <font color="limegreen">2.</font id="limegreen"> Task Scheduler - за стартиране на програми по график.

    -----------

    Всяка една програма за архивиране е работеща програма за Backup<font color="red">!</font id="red"> За най-добър резултат си направи *.bat файл с нужните опции, така, че да можеш с едно цъкване на мишката да свършиш цялата работа, а не да пишеш дълги командни редове всеки път.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #8

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    _Jaza има шедюлар в контрол панела



    колкото до МС бекъпа - ползвах го него от начало и наистина добре архивира лесно се избират директориите за архивиране но недай си боже да трябва да извадиш нещо от архива настава едно търсене дето никъде го няма.А с winrar отваряш последните 2-3 архва които съдържат само последните променяни на файлове няма нищо излишно

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #9

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Има определени файлове по операционната система , които не могат да се архивират с програми от рода RAR, ZIP и т.н. Също и System State да се направи е сложно, да не кажа невъзможно, докато с MS Backup не е никакъв проблем.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #10

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Благодаря на всички които са взели участи по темата.

    Специално за ru-boy имам една молба ъплоуднал съм снимки на систем туулса искам да ми кажеш коя отметка да сложа за да инсталирам МS Bakcup. www.ru-boy.hit.bg

    Незнам или аз съм зле с английския или както по горе споменах при моят виндоус МЕЕЕ го няма и ако е така при мен може да се случи и при някой клиент, а тогава върви му обеснявай че по принцип всички виндоуси го има.

    Coppermine

    дай малко повече инфо за това как го правиш с шедюлара. Абе каде слагаш

    C:\Program Files\WinRAR\Rar.exe" a -ac -ao -agYYMMDDHHMM -r -v300000k bk @dirlist.txt

    Благодаря предварително

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #11

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Благодаря на всички които са взели участи по темата.

    Специално за ru-boy имам една молба ъплоуднал съм снимки на систем туулса искам да ми кажеш коя отметка да сложа за да инсталирам МS Bakcup. www.ru-boy.hit.bg

    Незнам или аз съм зле с английския или както по горе споменах при моят виндоус МЕЕЕ го няма и ако е така при мен може да се случи и при някой клиент, а тогава върви му обеснявай че по принцип всички виндоуси го има.

    Coppermine

    дай малко повече инфо за това как го правиш с шедюлара. Абе каде слагаш

    C:\Program Files\WinRAR\Rar.exe" a -ac -ao -agYYMMDDHHMM -r -v300000k bk @dirlist.txt

    Благодаря предварително



    <div align="right">оргинално мнение на _JaZa</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Какво е това www.ru-boy.hit.bg <font color="red">?!?!</font id="red"> при мен не се отваря нищо! нито пък има нещо общо с мен.

    Дал съм ти обяснения за <font color="orange">Windows 98</font id="orange">, защото предположих, че работиш с такъв. Може би трябваше да те снифирам с какъв Win си [:D]. Ще погледна дали при Win МЕ е различно и ще ти кажа.

    <font color="orange">Съвет:</font id="orange"> когато инсталираш Win, какъвто и да е, го инсталирай не по подразбиране, a custom и там слагаш отметки на всичко, за да се инсталира, защото по подразбиране се инсталира само полвината неща по усмотрение на Win (предварително е зададено какво). Всеки архиватор с опция ххххххх /? ти дава командите, които може да му бъдат зададени.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #12

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    това го слагам в bat файл и бат файла го адд-вам в шедюлара послушай ru-boy и пробваи /? като прочетеш там ще ти стане ясно. Това нещо се изпълнява в дос конзола

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    163
    #13

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Ru-boy пак пробвай да го отвориш линка www.ru-boy.hit.bg, На работа съм с МЕ в къщи съм на 98 и ХР. Backupa na XP го намерих но не ме утройва защото архивите които прави не са съвместими с RAR или ZIP. Искам да са съвместими с RAR или ZIP за да мога да използвам Backup файловете и на други компове без да е нужно там да е инсталирана програмата Backup която ползвам. Искам да е програма която ще се изпълнява автоматично защото човекът на който ще я инсталирам нищо не разбира от компютри и не може да си пуска някой архиватор от време на време.



    Coppermine - абе човек кажи как да задам кои фаилове да архивира пък доса аз ще си го оправя сам.

    това agYYMMDDHHMM доколкото разбирам а то не е много означава всички файлове създадени наскоро а не определени файлове от дадена директория или само директория. Защото ако работиш само с текстови файлове можеш да си го позволиш като дисково пространство но ако се занимаваш с графика и графична обработка звучи доста неизгодно като идея да се архивират всичките ти неща.

    Отделно къде ще се съхранява архива и под какво име?? С две думи обесни ми всичко като на олигофрен, като пропуснеш доса и виндоуса и се спреш на настройките на рара и командният ред в бат файла.

    Предварително Ви благодаря.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #14

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    NORTON GHOST - идеален е за backup...и даботи дори под дос - мачка почти 30-40 % архивите - аве аз това ползвам

  18. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #15

    Niakoi znae li raboteshta programa za backup

    Това май може да стане с WinZip - има една добавка - wzcline.exe която ти е необходима т.е. пускаш го от команден ред. Правиш примерно .ват файл и го вкарваш като шедъл таск. Има и параметрите с които работи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. backup programa
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-03-03, 14:35
  2. a niakoi da znae za Trident XP4
    От Shegobieca във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 11-11-02, 13:43
  3. znae li niakoi....
    От mitaka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-09-02, 18:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе