Резултати от 1 до 2 от общо 2

AntiSPAM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    AntiSPAM

    Имам един email който съм го отписъл вече поради SPAM (във форума излизаха много подобни програмки... от които една удобна не намерих)



    Някой ползва ли такава програма?

    Единственото което искам е тази програма да действа подобно на antivirusnata която сканира email-ите ... не искам да настройвам нищо... да вкарвам списъци и т.н.... нямам нерви нито време.



    С две думи нещо ефективно.



    (и най-важното: "много мразим нещо да ми седи на taskbar-a" - той е свещен) []

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #2

    AntiSPAM

    Ами ще ти предложа две програмки и двете са много добри и вършат работа но избора между двете оставям на теб.



    Първата е Spam Weasel тя е моя фаворит, програмката върши много работа и много съм доволен от нея. Последната версия можеш да си свалиш от ТУК.



    Втората програмка се казва K9 и е само 98 килобайта! Казаха ми че и тя се справяла добре но не съм я пробвал лично. Последната версия можеш да си свалиш от ТУК

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе