Резултати от 1 до 15 от общо 15

Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #1

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Здравейте как и откъде да си намеря драйвер за кирилизиране на принтер EPSON LQ-510 и ако някой има или знае откъде да си сваля моля го да ми каже.[]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Пробвай с <font color="orange">shinwa.exe</font id="orange">. Ако не стане пиши и ще ти кажа други варианти.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #3

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Добре ама каде да го напиша това или как да го направя? Предварително благодаря!-))

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Добре ама каде да го напиша това или как да го направя? Предварително благодаря!-))



    <div align="right">оргинално мнение на pielle</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Това е самостоятелен файл, който работи само и единствено под ДОС, като след стартиране зарежда "кирилица" в паметта на принтера.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #5

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Ами няма такъв файл ми изписва. Има ли друг начин? Съвсем не мога да направя нищо. Моля те кажи друг начин

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами няма такъв файл ми изписва. Има ли друг начин? Съвсем не мога да направя нищо. Моля те кажи друг начин



    <div align="right">оргинално мнение на pielle</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ми ти, къде го търсиш този файл[?], той не е част от ОС.

    Кажи поне с какъв Windows си, за да знам какъв драйвер да ти Uploadna по-късно. Ето ти линк към <font color="red"><u><u>Shinwa</u></u></font id="red">.

    Тази я намерих в интернет и не знам дали е работоспособна, но ако не работи ще ти кача една от моите.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #7

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    със 98 съм. а къде се намира като не е част от ОС? друг начин има ли?

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Преди да кажеш, че не става, направи следното:

    <font color="yellow">1.</font id="yellow"> стартираш компютъра, като <font color="orange">почукваш през 2 секунди клавиш F8</font id="orange">

    <font color="yellow">2.</font id="yellow"> от менюто избираш <font color="orange">Command prompt only</font id="orange">

    <font color="yellow">3.</font id="yellow"> стартираш <font color="orange">shinwa.exe </font id="orange">(предполага се, че вече е на c:\ т.е. на компютъра ти), но преди това се убеди, че си си включил принтера и той е <font color="yellow">"On Line"</font id="yellow">

    <font color="yellow">4. </font id="yellow"> кирилизираш конзолата с каквато кирилизираща програма имаш (а може и досовската програма да го прави автоматично, за това провери го)

    <font color="yellow">5.</font id="yellow"> Стартираш ДОС-овската програма с която работиш и пробваш да принтираш

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #9

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Е и така не става. Два пъти пробвах. даже изписва Files not found. нещо друго да се сещаш? направо се побърках с търсене в нета нищо не намирам. само ако ти ми помогнеш

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #10

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    pielle, издърпал си shinwa, нали?

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #11

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Да ама нищо не става

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Да ама нищо не става



    <div align="right">оргинално мнение на pielle</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Kopiraj SHINWA.EXE w c:\ t.e. tam, kudeto shte q namerish, za da mojesh da q startirash.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #13

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Добре ще пробвам така. Дано този път стане.

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    9
    #14

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    Стартирах я но не става казаха ми че с този драйвер няма да стане. Само ако имаш друг ми кажи. Направо се побърках. Същевременно и теб. Ако можеш те мля кажи друг начин

  18. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #15

    Как да си намеря драйвер за кирилизация на принтер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Стартирах я но не става казаха ми че с този драйвер няма да стане. Само ако имаш друг ми кажи. Направо се побърках. Същевременно и теб. Ако можеш те мля кажи друг начин



    <div align="right">оргинално мнение на pielle</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Добре, утре ще ти пратя няколко специализирани драйвера за твоя принтер.

    -----------

    http://jbond.hit.bg/SetCom_Free/lq-850.rar

    http://jbond.hit.bg/SetCom_Free/lq1.rar

    http://jbond.hit.bg/SetCom_Free/lq1500.rar

    ----------


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не мога да намеря драйвер за - Card Reader
    От milenk във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 23-09-14, 23:13
  2. Отговори: 9
    Последно: 18-11-07, 20:51
  3. Лазерен принтер с кирилизация под DOS
    От Io във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-05, 09:30
  4. кирилизация на лазърен принтер Хюлет Пакард 5100
    От fireball във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-05, 08:48
  5. принтер с руска кирилизация Citizen/C.ITOH 650
    От jonie във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 09-03-03, 23:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе