Резултати от 1 до 12 от общо 12

konvertor ot *.mbf na *.mca

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. tom
    tom е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1
    #1

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    Здравейте имам проблем:

    Притежавам Magic programator, който работи само с формат *.mca, а всички версии за magic cam са във формат *.mbf. Може ли някой да ми каже как става конвертирането на файловете или да ме насочи към някой сайт.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #2

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    Малко ще се затрудниш ми се струва в търсене на конвертиране на mbf в mca, защото познаи от къде идава разширението mca![] mca-sat-tv да ти говори нещо. Мисля, че само той може да ти помогне [|)].

    Ако имаш вече конвертирани файлове в mca формат и същите в mbf, прати ми ги на майл да видим тези mca какво може да се направи по въпроса!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #3

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    Здравей, tigerx дай си mail-a да ти изпратя двете файлчета.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1
    #4

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    []Здравейте

    И аз си купих програматор от МСА но нямам конвертор за файловете

    Много е подло от негова страна [!]да конвертира файловете

    Някой може ли да ми помогне да намеря програма конвертор ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #5

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    Здравейте, наистина е много подло от негова страна. Честно да ви кажа нямаше да ми прави голямо впечетление

    ако се обновяваше по-често сайта www.mca-sat-tv.com и след като излезе някоя пента или тетра да я има конвертирана на неговият сайт

    но както казваше един мой приятел; мечтии... За това и аз както тебе krasimir_sat съм принуден да търся някакво решение на проблема (е за сега безуспешено

    но с малко помощ ... кой знае). Дори нямам представа как да разгледам съдържанието на тези файлове за да видя каква е разликата.

    Защото такава определено има ако се съди по размера на оригиналния и вече конвертиран файл.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #6

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    ето ми го майла tigerx@abv.bg

    пратете ми тези mca файлове, а ако имате и оргиналните мбф и тях да пратите ще ме улесните!

    поздрави

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #7

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    тиа mca файлове с каква програма се записват на КАМа?? да не е пак на mca-sat-tv, че нещо ме затрудниха /поне засега/

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #8

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    Да, за съжаление програмата с която се качват файловете на кама е от mca-sat-tv.com и се казва:MagLoad. Може да се изтегли от http://www.mca-sat-tv.com/software.htm[V]

  11. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #9

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    За какаво става на въпрос? За програмиране на модули за приемане на Сателитна ТВ ли?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #10

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    само с тази програма ли се зарежда?

    не работят ли другите МАГИКЛОАДЕРИ?



    ru-boy: точно за това става дума, за програмиране на Магик Модул с ПЕНТА, ТЕТРА...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #11

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    За нещадтие програматорът закупен от mca, работи само с този loader...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    konvertor ot *.mbf na *.mca

    От къде може човек да си намери цифров приемник (нов или не съвсем) на прилична цена. На мен ми изгоряха два от гръмотевици в разстояние на една година. Вече съм взел мерки, това да не се потрети, но въпроса със приемника остава и ми предстои закупуване на такъв. Някакви идеи и/или ликнкове по въпроса?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе