Резултати от 1 до 6 от общо 6

PCDJ ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #1

    PCDJ ???

    Moje li nqkoi da mi kaje programa za mixirane na muzika i po - tochno programa za vodene na diskoteka ? Namerih edna programa PCDJ ama tq nqma mix na mp3 - ite . Prosto ako nqkoi znae da mi dade direkten link . Thanks ot sega !!![:D]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #2

    PCDJ ???

    BPM Studio prof i Traktor studio 6 .BPM e po iako za discoteka.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #3

    PCDJ ???

    ohhhh predi 10 dni ka4ih ne6to takova na ma6inata ama kato ne mi trebva6e go zatrih .... nqkakvo ATI Studio 6 ... ?!?!? no ne sam siguren ! vsqkakvi miksove moje da se pravqt dori moje da se smenqt "oborotite " ...... sajelavam 4e ne zapomnih to4noto ime !

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    PCDJ ???

    Добра програма, която върши работа и за дискотека Media Center 9.x (J. River), миксира плавно от една песен в друга, има рейтинг на песните, саунд редактор за истнински микс и наистина много други.

  6. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #5

    PCDJ ???

    Mersajka Mnogo Traktor DJ Studioto e super qka programka. Prosto me razbi ot vsqkude Thanks oshte 1 put !

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    PCDJ ???

    Ами яка е щото Native Instruments работят върху Final Scratch, която е невероятна.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе