Резултати от 1 до 6 от общо 6

Modem [Voice функции]

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    4
    #1

    Modem [Voice функции]

    Hm zna4i mi trqbva programa 4rez koqto da provejdam tel.razgovori po modema 4rez slu6alkite i microfona koito sa varzani kam sound carda mi a ne kam modema. Modema e US Robotics Sportster 33.6 Winmodem (poddarja voice funkcii). Problemat e 4e Phone dialer (kam win ) mi nabira nomera i provejda razgovora prez visokogovoritelq na modema. a moq moje da mu se varje samo drug telefon kam nego no ne i samo Headp.+mic. Trqbva mi TAPI a ne IP telefoniq!!!!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #2

    Modem [Voice функции]

    ами би трябало да имаш такав софт на диска с драйверите за модема поне при мене е така !!! аз мога да си избирам дори кой говорител да избирам на модема или за сауд картата има софт за тел секретар , факс и това вси4ко на диска с драйверите !

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    4
    #3

    Modem [Voice функции]

    Hmm se6ta6 se 4e az nqmam takav disk-nqkoi firmi trqbva da im padne6 na kolene dori za da ti dadat plik4e

    6te moje li ako programata e <5 MB da q uploadne6 nqkade



    <font color="orange">Malone Edit: Annihilator, използвай кирилица моля!</font id="orange">

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #4

    Modem [Voice функции]

    с диал уп 5 МБ не са малко ! а и освен това моята програма идентифицира само моя модем на друга машина с друг модем не може да се инсталира ! затова и те попитах няма6 ли на инсталационния диск с драйверите нещо такова ! в иди на

    www.download.bg някои от предложенията са им добри !

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    674
    #5

    Modem [Voice функции]

    Annihilator, може ли да кажеш за какво точно ти е необходимо да водиш разговор през модем - не зацепвам каква може да е ползата?

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    4
    #6

    Modem [Voice функции]

    Ами просто много ме мързи абсолютно всеки път, когато ме потърсят по телефона да изминавам цялото разстояние от РС-то до телефона (нямам тел. в стаята) и искам просто да си цъкам алт+таб и да си говоря през РС-то. Също така, така ще мога да имам Call List and CallerID и номера за бързо избиране. Един такъв телефон би ми струвал 120 лв.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. VOICE OF AMERICA
    От tannoy във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-08, 05:22
  2. USB modem (Webstar Cable Modem)
    От OvErRiD3 във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 22-01-05, 06:27
  3. Voice over... IPX
    От DJ във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-03, 19:41
  4. VOICE CHAT....
    От Psychedelic във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 26-10-02, 13:09
  5. LAN VOICE,BEZ INTERNET
    От pol във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 14-10-02, 00:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе