Резултати от 1 до 2 от общо 2

Configuration on WinGate

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #1

    Configuration on WinGate

    Абе имам кабелен интернет вече от скоро. Имам си и мрежа с други комшийски компютърчета. Искам с някаква програма или WinGate или WinRoute да ми кажете как да го конфигурирам така че да не ползва друг компютър моят кабелен интернет. Да речем че този комп. е 192.168.0.10 как така да забраня достъпът му до интернет от моя компютър само ИНТЕРНЕТ, а мрежата да си използваме свободно.

    ако можете да ми кажете с WinGate и WinRoute или който какъвто начин знае. Трябва ми спешно докато си съберя части за сървъра.

    Аааа забравих с Windows XP Pro съм. Много благодаря на всички отзовали се.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #2

    Configuration on WinGate

    Не разбрах определено IP ли да не ползва Интернет или никой от мрежата да не го ползва. Щото ако е второто просто в опциите на модема, Разширени, махаш (ако я има) отметката върху "Позволи на други потребители на мрежата да се свързват през интернет връзката на моя компютър"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. WinGATE Ver505 - моля за малко помощ?
    От kamen71 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-06-04, 10:16
  2. IIS configuration
    От Go_Play във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-04, 21:16
  3. wingate проблем....
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 12-04-04, 20:44
  4. WinGate, WinRoute ili ICS na Window$?
    От SHIFT™ във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 01-04-04, 17:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе