Резултати от 1 до 4 от общо 4

FlashMX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    1
    #1

    FlashMX

    Счупи.ми.се.любимата.програмка/FlashMX/.Стартира.се.нормално,.но.

    при.всеки.опит.за.работа.с.нея.получавам.съобщение,.че.е.генерирала.грешка.и.трябв .да.се.затвори.

    Пробвах:

    деинст-инст

    деинст-почистване.със.SysMechanic-инст

    деинст-почистване.със.SysMechanic-ръчно.почистване.на.Registry-инст

    ....и.не.става!

    набутах.се.с.50Мб.за.друго.копие.на.програмата

    ....и.не.става!

    Единствената.по-сериозна.интервeнция.в.OS,.която.съм.правил.

    след.последното.успешно.стартиране,.са.двете.кръпки.

    по.време.на.онази.'Червясала'.епопея.

    Идеи???



    P.S.

    а.Flash-а.наистина.е.любимото.ми.приложението,.навъртяло.най-много.моточасове.на.компа.ми




  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    68
    #2

    FlashMX

    zdr, drapni si RegCleaner i si iz4isti registry-to, puskal uninstall. posle darpa6 mx2004 i se kefi6



    pozdravi

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    100
    #3

    FlashMX

    С Reg Cleanr едва ли 6те стане,но пробвай.Какво то4но ти казва?Ако не си спрял Restore-to му махни последните па4ове,а ако и така не стане-4естито 6те преинсталира6

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    68
    #4

    FlashMX

    най-вероятно някой key от регистите се е скапал от крака. ако с нормален клийнър не става, пусни РегЕдитор-а и пробваш ръчно с find намираш всичко възможно за флаша - не би трябвало да са повече от 1-2 записа, и ги триеш. Другия вариант е да се е записал некъф тъп common file някъде по С и да ти прави проблеми при преинсталация на версията. Както вече писах, най-лесно ще е да си намериш новата версия.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе