Резултати от 1 до 7 от общо 7

Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #1

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    Въпросната програмка не иска да се деинсталира нормално. Дава ми съобщение couldn`t open install.log, а файлът си съществува !!!! Искам да я разкарам. Моля помогнете




  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Въпросната програмка не иска да се деинсталира нормално. Дава ми съобщение couldn`t open install.log, а файлът си съществува !!!! Искам да я разкарам. Моля помогнете







    <div align="right">Originally posted by D3BEPP*-*18/01/2004*:* 12:06:21</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Просто отиваш в x:\Programs Files и намираш папка "iolo" и я изтриваш най-безцеремонно. Това е всичко, но според мен правиш голяма грешка, като изтриваш тази ценна програма.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #3

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    Ами регистъра ????? Няма ли да останат бози в него?





    Имам 10 програмки, които вършат тази същата работа, че даже и други неща и не ми е необходима 11-та. Даже и не ми харесва много дизайна й..... Исках просто да пробвам други версии, защото от 4.0 категорично се отказах

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами регистъра ????? Няма ли да останат бози в него?





    Имам 10 програмки, които вършат тази същата работа, че даже и други неща и не ми е необходима 11-та. Даже и не ми харесва много дизайна й..... Исках просто да пробвам други версии, защото от 4.0 категорично се отказах



    <div align="right">Originally posted by D3BEPP*-*18/01/2004*:* 13:01:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ще останат няколко реда, но те по никакъв начин няма да ти прчат на Уиндоуса да си работи. А въпросната програма е <font color="red">шампион</font id="red"> по чистене на регистри. Другите програми само ливосват нещата, а тази програма знае какво прави и го прави отлично. Разбира се почистването на регистрите след такава деинсталация, която описах по-горе е задължително но не и на всяка цена.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #5

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    А какво става с файлчетата, на които тя направи backup при инсталирането ???

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    141
    #6

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    Не знам дали е шампион Систем Механика, но когато се чистят регистрите с него трябва да се внимава какво се чисти, защото ако

    се чисти всичко, което тя предлага, стават проблеми.

    Конкретен пример: след почистване на регистрите спря да ми работи ДВД-то и някои игри. След като върнах старото положение нещата се оправиха.

    При деинсталация е добре да се махнат и нещата от регистъра, защото при зареждане на операционната система тя си търси някои неща. Няколко реда мистя че бяха. В regedit се пише iolo и те излизат.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Как се uninstall-ва system mechanic 3,7

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А какво става с файлчетата, на които тя направи backup при инсталирането ???



    <div align="right">Originally posted by D3BEPP*-*18/01/2004*:* 1813</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Прави backup за всеки случай, това да не те притеснява. Преди да прави чистка и на регистрите, програмата прави копие на регистрите преди интервенцията с цел <font color="orange">да не нанесе щети</font id="orange">, и ако не си доволен от процеса на изчистване да <font color="orange">можеш да върнеш старото положение</font id="orange">. При директно затриване на програмата, естествено, че се затриват и копията на резервните регистри, защото те се намират в подпапка на програмата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. System Mechanic 4 Pro
    От Tecno във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-12-03, 10:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе