Резултати от 1 до 3 от общо 3

dvd softueri

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    10
    #1

    dvd softueri

    хи ви братя по съдба [^]

    та от скоро имам двд печка

    общо взето нямам проблем с писането на пиратските двд-та

    дори и да са над 4.7 gb DVD Shrink 3.1 се спражя отли4но можеш просто да си махнесх излишните глупости като LPCM звука и ако пак не се събира тя си пражи малко компресия на видеото.

    До тук добре но ж един момент ми се иска да си направя аз нещо на dvd и тук се справихме минах през много софтуери, но нито един не вкарвасхе субтитри.

    <font color="yellow">Adobe Encore DVD 1.0</font id="yellow">

    мда според мен наи добрата програма за правене на двд, вярно има си и тя косури че си иска жидео файла да е еди какв си и еди що си но ми хареса

    има и опция за вкарване на субтитри и то точно такива каквито трябжа да бъдат. в някакж си там FAB ФОРМАТ.

    добре намирам си аз FAB Subtitler 2 pro global

    между другото много добра програма за субтитри

    не само за джд но и кам видео тв и каквото си поискаш естествено ако си имаш и нужния хардуер

    както и да е

    програмката си бачка но в тези формати които ги прави суба не щат да излизат правилно в адобе независимо дали са bmp ili tiff subtitrite текстовия файл които казва каде и колко време да се появи тифа не пасва на стандарта на адобе



    Та Сега след толкоз приказки за моите патила

    някои мойе ли да ми каже някакв софт за да мога да си направя едно двд с суб и менюта????

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    249
    #2

    dvd softueri

    Един приятел ползва Subtitle Workshop ( http://urusoft.co.nr/ ) за субтитрите за да ги конвертне точно в формат, който Adobe Encore харесва. Иначе по-добро за правене на менюта от Adobe Encore засега маи няма.


  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    10
    #3

    dvd softueri

    приятелю оважавам вашето мнение но аз минах и през нея тя ми прави само теьтови файлове. не еьпортжа тифове а пък може и да може знам ли аз не оспях????

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе