Резултати от 1 до 4 от общо 4

slycontrol Помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. SeT
    SeT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #1

    slycontrol Помощ

    Имам Pixelview Playtv Pro и искам с тази програма да мога да използвам дистанционното и при други програми

    при инсталация избирам само първия модел защото само за него пише че поддържа такъв чип. После си избирам кои програми да може да управлява, тръгва но което и копче да натисна на дистанционното се получава само едно - увеличава се звука

    Ако някой е успял да го направи с тази програма нека ми каже как че аз не успявам

    10х




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #2

    slycontrol Помощ

    Ползвам SlyControl от близо година и половина. Имам същия тунер, но за съжаление изхвърлих дистанционното и приемника още на втората седмица. По мои спомени първо трябва малко да се поразровиш в настройките на съответния plugin и да го обучиш на реагира адекватно на различните бутони. Съжалявам но говоря по памет, защото тунера ми е вкъщи а сега съм на бачкане.

    Аз си купих ""Приемник за дистанционно управление на PC" универсален декодиращ алгоритъм, с програмиран микроконтролер PIC12C508(9)A" на фирма НеоМонтана http://www.neomontana.dir.bg/kit120.htm и от тогава се родих. Купих си и от универсалните дистанционни с мноооооого копчета и сега работя с компютъра по най-мързеливия начин - лежешком, е става въпрос за филми, ТВ и музика.

    Но да се върна на SlyControl - основно трябва да обучиш plugin-а за твоето ДУ. Избираш plugin-а и натискаш setup и почваш клавишите наред. Гледаш скан-кода и му даваш някоя от стандартните функции на програмата. Но моят съвет е да изхвърлиш и ДУ и приемника, защото само ще си скъсаш нервите с тях. Може и да не съм прав, но моите впечатления са такива.

  4. SeT
    SeT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #3

    slycontrol Помощ

    ами ще пробвам първо по този начин ако не стане и с някоя друга програма ще пробвам

    и чак накрая мога да прибегна до твоето решение като гледам не е скъпо

  5. SeT
    SeT е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    32
    #4

    slycontrol Помощ

    ами зарязах slycontrol не мога да му разбера настройките и тва е

    някои плъгини имат сетуп други не и секжи такива



    сега ползвам бремоте и бтремоте 2000 и със двте мога да командвам пове4ето програми

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе