Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32

ICQ или mIRC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #31

    ICQ или mIRC

    Намирам така зададен въпроса на темата за безсмислен. Просто един IM и един mIRC са несравними неща, поради различното си предназначение. Но по това вече се каза достатъчно тук. Лично аз ползвам ICQ доста време (това може да се види от номера ми) и нямам оплаквания. Служи ми както да си поговоря с приятели, така и да свърша някоя работа, която не предполага писането на дълги мейли, а иска оперативно решение. За чатовете имам силно отрицателно мнение - чувстваш се като в пияна компания - всеки говори и никой никого не слуша. Да не говорим за стила на изразяване и безобразния правопис.





    @Дзвер,

    Нарушавам си обета, даден пред себе си, да не коментирам твои писаници. Извинявай, ама това по-долу надхвърля всичките ми представи за скромност.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Извън темата

    Хора, убивате ме като почнете такива остри и безсмислени дискусии. Барем да имаше нещо научно в темата, да кажа - опитвате се да научите нещо, да се обогатите с други гледни точки, а то... На кой му е най-голям...

    ........

    А, и Малоун, тези неща дето си ги изписал тук, може би щеше да е добре да отидат в една тема в дъра - бъра...

    Извън темата



    Originally posted by D3BEPP - 02/06/2004 : 11:16:49</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Най-малко ти имаш правото да го кажеш, като се има в предвид, че няма спор, в който да не си се замесил, независимо от компетентността ти (или липсата и) по съответния предмет на спора. Върни се месец, два, три назад и си прочети писанията.[!]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    11
    #32

    ICQ или mIRC

    Благодаря , БеркСток , а 1 файъруол елиминира ли опасностите от мирка ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. MIRC
    От Showstopper във форум Общ - софтуер
    Отговори: 28
    Последно: 10-05-09, 23:18
  2. ami mIRC ama na BG
    От ain6tain във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-03, 23:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе