Резултати от 1 до 8 от общо 8

problem s .cab files pls help

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #1

    problem s .cab files pls help

    Проблема е там че теглих от и-нет една игра а тя е с разширение .бин това няма занчение интересува ме след това как мога да оправя един файл с разширение .каб имам програмата Advanced CAB repair но тя непомага.[!]

  2.  
     
  3. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #2

    problem s .cab files pls help

    Оправя ги и WinRAR и IzArc.

    Това ли е играта -> Empires - Down to Modern World?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #3

    problem s .cab files pls help

    Не играта е Hidden & Dangerous 2 драпнах я от www.data.bg проблема е там че winrar поправя само рар файлове а winzip само зип файлове. Дарпал сам играта с Geтright такаче няма как да се е преебала по време на download-a

  5. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #4

    problem s .cab files pls help

    Опитай да я дръпнеш от другаде (арената например). А и при архивите и един бит е от значение (особенно при майкрософския САВ, който май си няма и допълнителна информация в него за корекция на грешките). Не пречи и при качването да се е скапала.



    P.S. Скапвал ми се е файл при сваляне с Даунлоад мениджър. Това не е застраховка.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #5

    problem s .cab files pls help

    С дап е доста по-вероятно да се скапе файл при свалене отколкото гетрайт ) от личен опит го знам. Каква е тая арена обяни ми я малко по добре какво означава и знаеш ли дали има начин да разбера на някои юзер в дата-та е-майла

  7. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #6

    problem s .cab files pls help

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">С дап е доста по-вероятно да се скапе файл при свалене отколкото гетрайт ) от личен опит го знам. Каква е тая арена обяни ми я малко по добре какво означава и знаеш ли дали има начин да разбера на някои юзер в дата-та е-майла



    <div align="right">Originally posted by MiRMiDoN*-*15/03/2004*:* 20:18:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    https://forum.setcombg.com/*************************



    Ако в профила на потребителя не е дадено - няма (за да го видиш - трябва да се регистрираш). Можеш да му пратиш Лично съобщение (Private Message) обаче.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #7

    problem s .cab files pls help

    Ако си от Пловдив, аз я имам играта с все патчовете. Можеш да се обадиш да ти я драсна. Три диска мисля беше и един за патчовете приготви.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #8

    problem s .cab files pls help

    Не сам от Пловдив братле аз сам от един супер забутан град ако ти кажа името му 100% няма да загрееш каде се намира а сигорно не си го и чувал никога. ))) ок града е Берковитза намира се до Монтана на 24км. )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. cxt files
    От Lupus във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-08, 00:08
  2. Common Files
    От connect във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 30-08-06, 14:46
  3. $NtUninstallKB842773$ files
    От connect във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 08-08-06, 11:10
  4. ISO files
    От DPetrov във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-01, 11:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе