Резултати от 1 до 10 от общо 10

Какво стана с ICQто ми ?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #1

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    Ако някой знае да помага, че иначе лошо [V]



    Значи, днес сутринта всичко ок. по едно време рестартирам аз ПЦто и ICQ ъ-ъ, не ще ! Дава си зелено цвете уж всичко онлайн ама йок - няма никой, всички от листата са офф! Много страннооо.

    Почвам да търся проблем, рестартирам ICQWто логвам се на ново, преинсталирах два пъти - е няма и няма!

    Та логвам се от отсрещния компютър - там пак ме дава онлайн, ама даже листата не ми зарежда!

    Интереснтоо е още, че като си пусна search, ме дава онлайн, само дето колегата ми не ме вижда онлайн, даже напротив



    Та ако някой има идея, какво става да каже, че без ICQ на работа голяма скука ...



    Ей Боби, ти най сериозно да се занимаеш

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    с web клиента как е...?

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    С web клиента - същия чук...

    Казва ми, че не можела да ми се лоадне цялата листа или нещо такова, а на мене листата ми не е повече от 30 човека ...

    Сега си сядам на компютъра в къщи, по същия начин - стои си онлайн, обаче няма никой в листата, който да е онлайн като мене, всички са офф и като тръгна да аддвам някой и не става.

    Не знам кво му стана - егати

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    13
    #4

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    имам същия проблем... само че аз имам над 1000 души в листа и повечето ми трябваха ((



    предполагам, че тези от icq ще кажат 'направи си нов номер'...



    пп. прати съобщение до поддръжката и ще се оправи



    b.

    http://ipacct.com/

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    при мен е малко по-различно - стартира се и се терминира без да каже "гък" - т.е. без никакво съобщение.



    пробвах преинстал - ниц





    с "лите" съм...








  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    И при мен от 3-4 дни има проблем. При стартиране зареждането е безкрайно бавно, няколко минути. През това време програмата не приема никакви команди, или реагира на тях с голямо закъснение. След като мине тоя латентен период започва да работи нормално. Ако компа заспи за по-дълго време, историята се повтаря. С ICQ Lite съм. Преинсталирах го два пъти, като втория път напълно изчистих всякакви следи от него - същата работа. Помислих си, че съм пипнал някаква гадина, проверих с Нортона и с Пандата и с Троян римувъра -все тая. Мисля да изтегля най-новата версия, дето я предлага Докера днес в новините и да пробвам.

    Дайте списък на сървърите и портовете, с които работи Кюто pls.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    А защо не пробвате с Миранда или трилиан, да не би нещо ICQ-lite да е проблема (като гледам повечето от него пищите). Аз с мирандата нямам никакви такива проблеми[]

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #8

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    При мене се оправи от самосебеси. Незнам какво му беше станало, братчед ми вика, че и при него се е случвало по същия начин. Но слава богу, всичко е ок. вече. Щото за нов номер, направо не ми се мисли с тоя моя 6 цифрения

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #9

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    Споко бре, млади и зелени сте, затова не сте свикнали с тез шашкании на Мирабилис-а, скапва се от време на време някой сървър, и няма от къде да си изтегли листата горкото ICQ, след ден-два го оправят и това е [:D]

    мен за пръв път ми се случи преди 3-4 години, ама тогава не искаше и да се логне не моя номер, иначе всички други номера си бачкаха.

    Не помага смяна на портове или сървъри или програми, палите по една свещица и се молите докато оправят щайгата на която сте се паднали да ви съхраняват

    Направете си резервен номер за спешни случай

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    Какво стана с ICQто ми ?!?

    Изобщо Янко не съм разбрал че ти се е скапал номера , споко , винаги може да ти го върнем ако не 6Д има бол споко.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. какво стана
    От mirort във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 26
    Последно: 24-11-14, 19:37
  2. Firefox - какво му стана ???
    От Kayso във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-06, 19:54
  3. Какво стана с Mp3?
    От izwerga във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 30-05-05, 12:57
  4. Какво стана с hardwarebg.com?
    От buggy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 28-09-03, 00:58
  5. Какво стана със SOYO?...
    От The_UFO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 04-07-01, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе