Резултати от 1 до 5 от общо 5

ASUS CDRW въпрос

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #1

    ASUS CDRW въпрос

    Какво ще кажете за писачките на АСУС. Конкретния модел е ASUS CRW-5232AS Quiet Track.



    http://www.asus.com/products/optical...s/overview.htm



    Дали си заслужава и някой имал ли е някога проблеми с тази марка изобщо. Аз имам CDRom Aсус и никога не ми е правил мизерии.


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #2

    ASUS CDRW въпрос

    Аз имам такава и за сега съм доволен от нея-кажи какво по-точно те интересува и ще се радвам да ти отговоря

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #3

    ASUS CDRW въпрос

    Основно се интересувам как се държи. Записва ли на всички видове дискове, отказва ли да разчита някои. Дали наистина е тиха, както твърдят...такива неща.

    Кажи си общото мнение за нея.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #4

    ASUS CDRW въпрос

    Ами до сега съм записвал Memorex,Verbatim и Princo-най-зле се държат последните(максимално на 40 ги запсива),докато първите 2 ги записва на която пише на тях(52 и 48)без да ги съсипе и се четат и на стари ЦД-та.Иначе ми прочете един диск,който моя Тийк и още няколко ЦД-та от около 2 години не искаха да прочетат,което много ми харесаЗа безшумна хич не ми се вижда да е такава,но не мисля ,че това е толкова фатално.....Друго предимство е размера на тази записвачка-по-къса е с около 2 см от стандартните и няма проблем ако е малка кутията-не опира в дъното,както понякога се получава.

    Също хубаво е,че докато записва товари много малко процесора и почти не се усеща забавяне на компа.Ами друго май не се сещам-ако има-питай[]

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    240
    #5

    ASUS CDRW въпрос

    Твърдо съм се ориентирал към такава, само че черния вариянт. Просто като марка ми харесват, а и като цена са прилични и при това са Ретаил вариянт. Надявам се да мога до края на седмицата да се сдобия с такава. Благодаря ти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за захранване на 12V на Asus Eee PC 900
    От p1leto във форум Мобилни устройства
    Отговори: 6
    Последно: 07-03-14, 21:54
  2. ASUS P5K - лек въпрос
    От Gencho_izgrev във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 29
    Последно: 26-11-11, 22:31
  3. Въпрос за ASUS A7N8X-E
    От LZ4 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 28-07-09, 20:23
  4. Въпрос за Tv-out на Asus 9550ge/td
    От vylchan във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 11-04-05, 16:52
  5. Въпрос за ASUS P4PE
    От Aquadark във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-03, 22:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе