Резултати от 1 до 8 от общо 8

HP 635 проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #1

    HP 635 проблем

    Имам цифрово апаратче hp 635 photosmart, та проблема ми е следният: просто отказа да ми обработва направената снимка (или може би да я съхрани, нямам представа) просто забива за да го накарам да заработи отново се налага да извадя батериите и да ги поставя отново. Но най интересното е че в режим на снимане на клип няма обсолютно никакъв проблем. При свързване с компа през USB-то ми дава грешка и и отново забиване, единствено няма проблем при свързване с принтерчето.

    Ако някой може да ми помогне със съвет или да ми препоръчате някой сервиз ще съм ви много благодарен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    HP 635 проблем

    смени си батериите - може да нямат необходимото количество ток ( Ah )

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    HP 635 проблем

    Не е ли в гаранция. Иначе за сервиз отиди в Стемо. Имаше и други оторизирани сервизи на НР но не ги помня.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    64
    #4

    HP 635 проблем

    Определено не е от батериите. Пробвах с нови, с акумолаторни, прясно заредени резултатът е същият. Попитах за подходящ сервиз защото не е гаранционен. Благодаря ви все пак за отговорите.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    4
    #5

    HP 635 проблем

    Аз имам НР 850 и два пъти го сменях за някакви проблеми. Иначе снима ОК, но явно че нещо не е донаправено. Така че ако си в гаранция - най-добре сменяй. Ако не си пробвай от сайта на НР да си свалиш по-нов firmware, понякога помага. В самия сайт има и FAQ та ми напарви впечатление, че много често препоръчват да си изключиш апарата и да го оставиш без захранване за определон време, не занм зацо.,

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    HP 635 проблем

    Във Варна освен HP има и друг сервиз

    на Лирекс , и на CN&Sys

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #7

    HP 635 проблем

    Zdravei, Didko!

    V petyk 23.07. kato se 4uhme ti kazah 4e ve4e sym proveril v Stemo i mi kazaha 4e remontirat fotoaparati HP no trqbva da go zanese6 tam. OK?

    Tova e za sega i da ne me zabravi6 po moq problem!?





    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам цифрово апаратче hp 635 photosmart, та проблема ми е следният: просто отказа да ми обработва направената снимка (или може би да я съхрани, нямам представа) просто забива за да го накарам да заработи отново се налага да извадя батериите и да ги поставя отново. Но най интересното е че в режим на снимане на клип няма обсолютно никакъв проблем. При свързване с компа през USB-то ми дава грешка и и отново забиване, единствено няма проблем при свързване с принтерчето.

    Ако някой може да ми помогне със съвет или да ми препоръчате някой сервиз ще съм ви много благодарен.



    <div align="right">Originally posted by didko*-*21/07/2004*:* 16:08:54</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    HP 635 проблем

    Проблема ти е в уиндоуса, а не в фотоапарата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе