Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпроси за Multi DVD Rewriter

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. dg
    dg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    15
    #1

    Въпроси за Multi DVD Rewriter

    Купих си LG GSA-4120B, записах няколко диска и в мен се надгнаха въпроси, на които не можах да открия отговори:



    1. Защо когато пиша диск CD-R Princo на 24-та скорост + проверка на самия диск на стария ми NEC (24-10-40) се записват и съответно проверяват с повече от минута по-бързо от същите данни, записани на същия диск, но на LG при скорост 40?

    2. Защо когато записвам DVD-R на 4-та скорост, записът трае 12 мин. и половина, а след това проверката трае 16 мин., при условие, че DVD-то трябва да проверява на 10-та скорост? Ако при 4та е за 12:30 мин., то за 16 мин. трябва да е на 3та, а според пълния списък със скорости на четене такава няма!

    3. Как мога да премахна ограничението от 5 слагания на DVD-та от различни региони?



    П.П. Характеристиките на LG-то са:

    CD 40-24-40

    DVD write +R 12, -R 8, +/-RW 4, RAM 5, +R DL 2.4

    DVD read ROM 16, +/-R 10, +/-RW 8, RAM 5, +R DL 8

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    59
    #2

    Въпроси за Multi DVD Rewriter

    Искам да те попитам тука оффтопик намират ли ти се някъде двуслойни медии? Никъде не мога да открия. А без тях не могат да се записват доста от хубавите филми[?][?][?]

  4. dg
    dg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    15
    #3

    Въпроси за Multi DVD Rewriter

    На практика досега никъде не съм виждал да продават... питах на 15-тина места, на повечето казаха, че още не са виждали такива. На 2 места можеха да ми намерят, на първото се извиниха и казаха, че по техни доставни цени им идвали на 25 лева и не са взели на склад. На второто им предложили да ги заредят срещу 18 евро за диск и те категорично отказали, но ако предплатя 10 броя щели да ми вземат малък шпиндел...



    За копиране на DVD-та. Чувал съм, че не е проблем да събереш 7G RAM DVD на 4.5G DVD. Било достатъчно да се изрежат менютата, рекламките, аудио каналите на езиците които не слушаш и всичко което не е самия филм и така размера падал на около 4G, без да сваляш качеството нито на звука, нито на картината, но си имало тънкости, за да може този диск обратно да се подкара със субтитри на Player към телевизора...

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #4

    Въпроси за Multi DVD Rewriter

    За копиране на DVD се използва DVD Shrink, перфектно може да си избреш субтитрите които да се запишат, гледат се без проблем аз съм пробвал на качествен плеър Panasonic със български дискове, на калпави като Elite не можаха да се гледат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HAIER MULTI SPLIT INVERTER
    От ivan74 във форум Климатици Haier
    Отговори: 2
    Последно: 27-09-14, 23:10
  2. купувам super multi dvd rewriter GSA-U20N
    От ivanski13 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-12, 13:08
  3. Продавам Daikin Multi split инверторна система
    От Ivel във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 29-11-11, 21:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе