Резултати от 1 до 6 от общо 6

CD-RW Sony

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #1

    CD-RW Sony

    Търся отзиви за записвачката Sony, 52x32x52x, IDE, CRX230ED10. Ще ви бъда благодарен да ми дадете всякакви съвети за нея или да ми препоръчате някоя друга на подобна цена.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    CD-RW Sony

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Търся отзиви за записвачката Sony, 52x32x52x, IDE, CRX230ED10. Ще ви бъда благодарен да ми дадете всякакви съвети за нея или да ми препоръчате някоя друга на подобна цена.



    <div align="right">Originally posted by daley*-*05/10/2004*:* 19:32:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Брата на жена ми я смени след 3 месеца работа,беше в гаранция.Пак е същия модел /от юли досега работи/.

    Всичко вече е китайско.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    495
    #3

    CD-RW Sony

    Не си купувай СОНИ. Адски дефектирват и са слаби като изпълнение. Вземи си LG, Lite-on ili ASUS от по-евтините записвачки

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #4

    CD-RW Sony

    М'дааа. Защо хората си мислят, че като СОНИ са (уж) дъ бест във техниката иначе, са добри и при компютрните технологии. При тях СОНИ направо си вонят.

    Те даже и TEAC вече ги развалиха. Някой ги бил купил и сега са леко прецакани. Гласувам за Lite-On. Имал съм LG и наскоро също съм виждал как работи. Абе като че ли не чете толкова колкото ми се ще.

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    CD-RW Sony

    Всичко вече си е до бройка и късмет. В момента ползвам такава SONY - никакви забележки. А междудругото SONY и LITE-ON, използват една и съща оптика.

  7. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #6

    CD-RW Sony

    Благодаря!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе